پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایران

شورای مرکزی پس از ماه رمضان تشکیل می شود

Virtual editor
5 مرداد 1393
بازدید: 299
نظرات: 0

81252192-5848605

عطریاس: دبیر کل جمعیت زنان مسلمان نواندیش با بیان اینکه خلل قانونی برای بازگشایی مجدد خانه احزاب وجود ندارد، گفت: از دولت تدبیر وامید می خواهیم تا اسناد و مدارک تشکیل مجمع عمومی خانه احزاب را به ما بازگرداند تا بتوانیم این مجمع را تشکیل دهیم .

فاطمه راکعی  افزود: دولت گذشته با نادیده گرفتن احزاب، خانه احزاب را از بین برد و این خانه صنفی باید مجددا بازگشایی شود.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب اضافه کرد: درحال حاضر مذاکرات لازم برای تشکیل قانونی مجمع عمومی و نیز شورای مرکزی خانه احزاب انجام شده است و شورای مرکزی خانه احزاب پس ازماه رمضان تشکیل خواهد شد و پس از آن اقدام به برگزاری مجمع عمومی طبق روال خواهیم کرد.

راکعی با بیان اینکه از حقوق خانه احزاب دفاع می کنم، گفت: متاسفانه با وجود همه تلاش های صورت گرفته، حقوق این خانه صنفی در دولت گذشته نادیده گرفته شده است که باید به آن بازگردد و با تشکیل شورای مرکزی، مشکلات مجمع عمومی را برطرف خواهیم کرد.

دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش درباره مهلت سه ماهه مجلس برای طرح احزاب نیز اظهار داشت: از اینکه به احزاب فرصتی داده شده است تا نظرات خود را درباره طرح احزاب مطرح کنند، خوشحالم.

وی پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک وزارت کشور، نمایندگان احزاب و مجلس را در دیدار احزاب با وزیر کشور راهکاری عملیاتی برای تسریع فعالیت احزاب بیان کرد

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*