پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۶ فروردین ۱۳۹۹
گزینه های نهایی اصلاح طلبان برای استانداری مرکزی «محمود زمانی» و «شکرا… حسن بیگی»
استان مرکزی

گزینه های نهایی اصلاح طلبان برای استانداری مرکزی «محمود زمانی» و «شکرا… حسن بیگی»

Virtual editor
25 بهمن 1393
بازدید: 600
نظرات: 0

S1

عطریاس گروه سیاسی: رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مرکزی، گزینه های پیشنهادی این شورا برای استانداری مرکزی را آقایان «محمود زمانی» و «شکرا… حسن بیگی» با اولویت آقای محمود زمانی مطرح کرد.

علی حسین محمدی در خصوص برنامه های این شورا در استان خاطر نشان ساخت: در مرحله نخست به دنبال وسعت بخشیدن به طیف شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان هستیم.

وی افزود: در قالب همایشی از نمایندگان ادوار مجلس و مشاورین آقای خاتمی دعوت خواهیم کرد و فعالیت های وسیع تری در ارتباط با کمیته های گوناگونی که در این شورا شکل خواهد گرفت، خواهیم داشت. رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مرکزی، تصریح کرد: تحت کمیته های سیاسی، انتخابات و شهرستان ها، فعالیت های خود را گسترده تر و به فعال سازی احزاب و تشکل های اصلاح طلب کمک خواهیم کرد تا به امید خدا بتوانیم احزاب را در شهرستان ها نیز فعال کنیم. علی حسین محمدی در خصوص ویژگی های استاندار آتی مرکزی با توجه به شاخصه های صنعتی استان، گفت: ساماندهی صنایع و حمایت از سرمایه داران در راستای خارج کردن استان از وضعیت رکود اقتصادی از جمله لازمه هایی است که باید مد نظر استاندار آتی باشد.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لزوم تشکیل خانه احزاب در استان را بعنوان اولویت های کاری استاندار آتی عنوان کرد و افزود: در قالب خانه احزاب، همه تشکل ها چه اصلاح طلب و چه اصول گرا می توانند در کنار هم منافع مشترک خود را در سطح ملی و استانی پیگیری و با هم همیاری داشته باشند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*