پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۶ مهر ۱۳۹۸
رشد قارچ گونه مراکز عرضه دخانیات در کوهدشت
استان لرستان

رشد قارچ گونه مراکز عرضه دخانیات در کوهدشت

Virtual editor
8 آذر 1394
بازدید: 333
نظرات: 0

سایت خبری کشکان لرستان در مطلبی با عنوان رشد قارچ گونه مراکز عرضه دخانیات در کوهدشت نوشت:این روزها شهروندان کوهدشتی در رفت و آمدهای روزانه خود با مغازه های متعدد عرضه دخانیات روبرو شده و بعضا از این اتفاق ابراز نگرانی می کنند. در ادامه این مطلب آمده است: بسیاری از این مراکز به فروش مواد دخانی غیرمجاز و قاچاق مشغول اند.
مسأله ای که سلامت شهروندان به خصوص قشر جوان را که به لطف بی تدبیری سالیان از درد بی کاری رنج برده و مستعد اعتیاد هستند به شدت به مخاطره انداخته است.
توجه به این موضوع در کنار مبارزه با مراکز قلیانی فراوانی که با عنوان شیک و زیبای «قهوه خانه سنتی» همیشه مورد اعتراض شهروندان بوده به یکی از مطالبات مهم عمومی تبدیل شده است.
هرچند مراجع ذی ربط اقداماتی را در زمینه جمع آوری این مراکز و برخورد با متصدیان آن ها به عمل آورده اند، اما ضروری است در کنار تداوم برخوردهای قاهرانه و قانونی، با حضور کارشناسان آسیب های اجتماعی دلایل این مسأله ریشه یابی شده و مقدمات مبارزه بنیادی با آن فراهم گردد.
منبع : سایت کشکان

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*