پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۶ فروردین ۱۳۹۸
تاکید ظریف بر ضرورت هم افزایی کشورهای منطقه
ایران

تاکید ظریف بر ضرورت هم افزایی کشورهای منطقه

Virtual editor
26 مرداد 1393
بازدید: 416
نظرات: 0

81275972-5889628

محمد جواد ظریف در دیدار صبح یکشنبه با والری آموس معاون دبیر کل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه ، همکاریهای کشورمان در حوزه امور بشردوستانه با سازمان ملل متحد بویژه در حوزه عراق و سوریه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با تشریح مشکلات انسانی پیش آمده برای مردم منطقه از ناحیه خشونت و افراطی گری بویژه در عراق و سوریه بر ضرورت هم افزایی کشورهای منطقه برای زمینه سازی ارسال کمکهای انسانی و توزیع آنها بین مردم آسیب دیده تاکید کرد.
ظریف با تشریح اقدامات جمهوری اسلامی ایران در همکاری با سازمانهای بین المللی و یا برخی کشورها برای کمک رسانی به این مناطق، همکاری با سازمان ملل متحد را مورد تاکید قرار داد.
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین در این دیدار ضرورت زمینه سازی برای ارسال کمکهای بشردوستانه به مردم بی دفاع و در محاصره غزه را نیز مورد تاکید قرار داد.
خانم والری آموس معاون دبیر کل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه نیز دراین دیدار با تشکر از همکاریهای جمهوری اسلامی ایران در زمینه ارسال کمکهای بشردوستانه به سوریه ، برنامه های سازمان ملل برای کمک رسانی به عراق را تشریح کرد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*