پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۰ تیر ۱۳۹۹
داود باقری، رئیس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان مرکزی: اصلاح طلبان اسیر صحنه آرایی های ساختگی نخواهند شد
اجتماعی

داود باقری، رئیس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان مرکزی: اصلاح طلبان اسیر صحنه آرایی های ساختگی نخواهند شد

Virtual editor
1 اسفند 1394
بازدید: 2,687
نظرات: 0

عطریاس: عضو هیات رئیسه شورای اصلاحات استان مرکزی در گفتگو با عطر یاس گفت: با توجه به تایید صلاحیت های دقیقه نودی، قطعا در تمامی حوزه های انتخابیه در سطح استان، کاندیدا معرفی خواهیم کرد.
باقری با توجه به تایید صلاحیت رئیس شورای اصلاحات استان گفت: تایید صلاحیت دوست عزیزمان دکتر علی یوسفی، در فضای انتخابات استان تاثیرات مثبتی خواهد داشت. آنها که به دنبال مهندسی اصلاح طلبان و تبع آن انتخابات هستند قطعا آب در هاون می کوبند.
باقری افزود: اصلاح طلبان نشان داده اند در بزنگاه های تاریخی، تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهند کرد.اکنون نیز از تایید صلاحیت دوستان اصلاح طلب و حتی دیگرانی که تا شب انتخابات، امیدواریم به جمع کاندیداها بپیوندند، به جد استقبال کرده و برایشان آرزوی توفیق داریم و این اقدام را در راستای توسعه گفتمان اصلاح و اعتدال می دانیم. واضح و مبرهن است که اصلاح طلبان و همراهان دکتر عارف در انتخابات آتی، پیروز بلامنازع میدان رقابت هستند.
وی افزود: آنچه انتظار ما از تمامی کاندیداهای منتسب به جریان اصلاح و اعتدال است، همراهی با تصمیم شورای اصلاحات و پایبندی به قواعد تشکیلاتی و حفظ دیسیپلین سیاسی است.
باقری اظهار داشت: طبق بررسی های میدانی انجام شده تا امروز، پیروزی آقایان سید مهدی مقدسی و داود نعیمی که یکی با گفتمان توسعه صنعتی و دیگری با گفتمان توسعه فرهنگی پا به عرصه رقابتهای انتخاباتی گذاشته اند مسجل است و به همین دلیل برخی با مهندسی انتخابات به دنبال تغییر نتیجه انتخابات به نفع جریان تندروی وابسته به پایداری در حوزه انتخاباتی اراک، خنداب و کمیجان هستند.
وی در ادامه گفت: اصلاح طلبان نشان داده اند که اسیر صحنه آرایی های ساختگی نخواهند شد.همراهی و همگرایی اصلاح طلبان و حامیان گفتمان اصلاح و اعتدال یک اصل بلامنازع است و هرکس خارج از تصمیم خرد جمعی اصلاح طلبان در صحنه انتخابات بماند قطعا باید در اصلاح طلب بودن وی شک کرد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*