پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۶ مهر ۱۳۹۸
انتخابات داخلی هیات مدیره خانه مطبوعات استان مرکزی انجام شد
اجتماعی

انتخابات داخلی هیات مدیره خانه مطبوعات استان مرکزی انجام شد

Virtual editor
21 فروردین 1395
بازدید: 280
نظرات: 0

 

انتخابات داخلی هیات مدیره خانه مطبوعات استان مرکزی عصر روز شنبه در نخستین نشست اعضای شورای مرکزی این خانه و بازرسان انجام شد.

این انتخابات طبق ماده ۲۹ و ۳۷ اساسنامه برگزار شد و بر اساس آن علی حیدر شاه حسینی به عنوان مدیر خانه مطبوعات استان برگزیده شد.
هم چنین نیره یوسفی راد به عنوان رییس هیات مدیره، مجید نیک عهد نایب رییس هیات مدیره، امیر مولوی خزانه دار و محمدهادی بیات به عنوان منشی انتخاب شدند.
مدیر خانه مطبوعات بالاترین مقام اجرایی این خانه است و در حدود اساسنامه و اختیاراتی که از طرف هیات مدیره به وی تفویض می شود، نماینده خانه محسوب می شود.
در این نشست هم چنین مقرر شد اقدامات لازم برای تجهیز مکان خانه و همچنین ثبت قانونی آن انجام شود.
انتخابات شورای مرکزی خانه مطبوعات استان مرکزی اسفندماه سال گذشته با حضور نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل ارشاد استان و اصحاب رسانه برگزار شد و طی آن علی حیدر شاه حسینی به عنوان نماینده خبرگزاری ها، محمد رجائیان و نیره یوسفی راد به عنوان نمایندگان مدیران مسئول، مجید نیک عهد به عنوان نماینده نشریات سراسری، امیر مولوی، محسن قلعی و محمد هادی بیات به عنوان نمایندگان خبرنگاران و مژگان حیدری و لیلا بنیادی به عنوان بازرس برگزیده شدند..

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*