پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۸ مهر ۱۳۹۹
استاندار مرکزی در دیدار نوروزی با اصلاح طلبان: دولت یازدهم در بدترین شرایط اقتصادی، کشور را تحویل گرفت
استان مرکزی

استاندار مرکزی در دیدار نوروزی با اصلاح طلبان: دولت یازدهم در بدترین شرایط اقتصادی، کشور را تحویل گرفت

Virtual editor
27 فروردین 1395
بازدید: 282
نظرات: 0

 

۲

 

گروه سیاسی: استاندار مرکزی در اولین دیدار نوروزی خود با اصلاح طلبان بر وحدت و همدلی حامیان دولت و اصلاح طلبان تاکید کرد.

زمانی قمی با اشاره به این که دوره فعالیت دولت نهم با سایر دولت ها در تاریخ پس از انقلاب غیر قابل مقایسه است، گفت: دولت یازدهم در بدترین شرایط اقتصادی در بین دولت‌‌های پس از انقلاب کشور را تحویل گرفت که بدترین سال آن نیز سال ۹۴ بود.

وی افزود: در زمان فعالیت هیچ یک از دولت ها، مخالفینی به این سرسختی وجود نداشت، رقبایی که از تمکن بالایی برخوردارند و از همه نوع امکاناتی برخوردارند، در حالی که دولت با بضاعت اندکی وارد عرصه شده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: بعید نیست کسانی که وضعیت موجود را پدید آورده اند، حادثه هابیل و قابیل را نیز به گردن این دولت بیندازند.

آنها فهرستی از مطالبات سنگین برای دولت فراهم کرده اند که خود پدید آورنده آن بودند و البته در سال ۹۴ نیز این مخالفت ها، تخریب ها و فهرست ها به اوج خود رسید.

عده ای به دنبال این بودند که در انتخابات نتیجه ای که می خواهند را رقم زنند

مدیر ارشد استان مرکزی هدف از همه تخریب ها را هدایت نتیجه انتخابات هفتم اسفند به سمت نتیجه دلخواه رقیب است و گفت: من تردید ندارم که بسیاری به دنبال این بودند که هفت اسفند نتیجه ای که می خواهند را رقم زنند و البته در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نکردند، اما نتیجه را مردم به گونه ای دیگر رقم زدند.

زمانی قمی تصریح کرد: هدف رقیب تشکیل مجلسی بود که دولت را اذیت کند و چوب لای چرخ دولت بگذارد، البته ما هم به عنوان دولت به دنبال مجلس دولتی نیستیم چرا که هر دوی این مجالس رد شده است، دولت معتقد است باید مجلسی تشکیل شود که شأن نمایندگان و مردم حفظ شود در واقع مجلس باید برآیند جامعه باشد.

سیاست های نابخردانه اقتصادی مارا با اقتصادی درهم ریخته مواجه کرده است

نماینده دولت در استان مرکزی، در بخش دیگری از سخنانش به بررسی مباحث اقتصادی پرداخت و گفت: نوسانات ارزی و سیاست‌های نابخردانه اقتصادی که از گذشته در حوزه اقتصاد کشور اعمال شده ما را با اقتصادی در هم ریخته مواجه کرده است و نکته جالب این که پدیدآورندگان آن، به ما می گویند باید فورا مشکلات را برطرف کنید، بنابراین وضعیت این گونه است که توفیق دولت تنها در همدلی و فعالیت مفید است.

وی خطاب به اصلاح طلبان گفت: بزرگترین کار سیاسی شما کمک به رونق اقتصادی است، چرا که این دولت با نام اعتدال و یا تدبیر و امید هم که باشد کارنامه اش با اصلاح طلبان در هم آمیخته است.  اگر این دولت توانست در سال ۹۵ بخش هایی از این مشکلات را رفع و رجوع کند، موفق است.

زمانی قمی تصریح کرد: مسیری که ما در آن فعالیت می کنیم، بسیار پر سنگلاخ است و سال ۹۵، سال بسیار پر مشغله ای است چرا که باید مقدمات انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فراهم شود.

نماینده ارشد دولت در استان مرکزی با اشاره به حضور جریانی که باعث به وجود آمدن مشکلات کشور شده است، گفت: جریانی که باعث به وجود آمدن مشکلات فعلی شده است، باید بیاید و پاسخ دهد که چگونه با ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد باعث بدبختی این کشور شده است.

وی افزود: ما از حضور این آقایان درانتخابات استقبال می کنیم چرا که باید پاسخگوی فجایعی که به وجود آورده اند باشند، کارشناسانه بیان می‌کنم که بیش از ۲۰ سال این کشور به عقب رانده شده است.

در پایان این مراسم مقرر شد پس از انتخابات دهم اردیبهشت، استاندار در جمع اصلاح طلبان حاضر شده و در گفتگویی به بررسی مسائل بپردازند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*