پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۰ تیر ۱۳۹۹
مسابقه های کشتی فرنگی جوانان استان مرکزی برگزار شد
استان همدان

مسابقه های کشتی فرنگی جوانان استان مرکزی برگزار شد

Virtual editor
1 شهریور 1393
بازدید: 677
نظرات: 0

81282381-5900103

عطریاس: در رده تیمی ؛ دلیجان با 64 امتیاز، شازند با 63 امتیاز و تختی اراک با 60 امتیاز به ترتیب عنوان های اول تا سوم این دوره از مسابقه ها را به دست آوردند.

همچنین در انفرادی مسابقه های کشتی فرنگی جوانان استان مرکزی ˈ علی مظفری ˈ در وزن 50 کیلوگرم از شازند، ˈ محمد زنجاتی ˈ در 55 کیلوگرم از دلیجان، ˈ محمد عبدی ˈ در وزن 60 کیلوگرم از شازند، ˈ امیر حسین فتاحیان ˈدر وزن 66 کیلوگرم از دلیجان، ˈ مهدی اسماعیلی ˈدر وزن 74 کیلوگرم از دلیجان، ˈ محمد نوروزیه ˈ در وزن 84 کیلوگرم از تختی اراک، ˈ شهاب شعبانیان ˈ در وزن 96 کیلوگرم از ساوه، ˈ محمد جواد محمدی ˈ در وزن 120 کیلو گرم از دلیجان مقام اول را کسب کردند.

نفرات برتر این مسابقه ها به رقابت های قهرمانی کشور که نیمه اول مهر ماه امسال در خانه کشتی تهران برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

در این مسابقه های یک روزه 104 نفر در رده جوانان از باشگاه های ماشین سازی، آلومینیوم سازی، تختی، تیم منتخب روستایی عشایری و سمقاور ، دلیجان الف و ب، محلات، ساوه، خمین، شازند، اراک، فراهان و تفرش با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بیش از پنج هزار کشتی گیر در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان در نقاط مختلف استان مرکزی به صورت ساماندهی شده در این رشته فعالیت دارند

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*