پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اولین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران در اراک برگزار می شود
استان مرکزی

اولین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران در اراک برگزار می شود

Virtual editor
12 تیر 1395
بازدید: 565
نظرات: 0

۱۲۳۷۸۷

اولین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران، پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و سیستم های گرمایشی و سرمایشی اراک و اولین نمایشگاه بین المللی صنعت ریلی در اراک برگزار می شود.

بابک عقیلی نسب با بیان اینکه استان مرکزی پایتخت آلومینیوم ایران و پایتخت صنعت ریلی کشور است، اظهار کرد: این نمایشگاه می تواند تحول بزرگی را در بحث نمایشگاهی ایجاد کند و اگر به این باور برسیم که استان مرکزی می تواند پایتخت  نمایشگاه های صنعتی ایران باشد می توانیم تبدیل به شهری شویم که کارناوالی از نمایشگاه های صنعتی را در بعد بین المللی برگزار کنیم.

مدیر برگزاری این نمایشگاه  گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که پوسته استانی را بشکنیم و در قدم اول ظرفیت ها و پتانسیل های استانی را در سطح کشوری و در گام بعدی در سطح جهانی مطرح کنیم.

عقیلی نسب تصریح کرد: هدف دیگر این نمایشگاه این است که با توجه به کمرنگ تر شدن تحریم ها پس از برجام بتوانیم راه را برای شرکت های داخلی و ارتباط آنها را با تجار خارجی باز کنیم.

وی در ادامه گفت: پیش بینی می شود در نمایشگاه صنعت ساختمان حداقل در سه هزار و ۳۰۰ متر از فضای نمایشگاه تلفیقی از غرفه داران خارجی و ایرانی داشته باشیم.  تاکنون شش کشور خارجی در بخش صنعت ساختمان برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

مدیر برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد: همچنین ارزیابی می شود نمایشگاه آلومینیوم ارزیابی نیز در مساحتی به میزان دو هزار و ۷۰۰ متر مربع تشکیل شود. تاکنون سه کشور برای حضور در این بخش نمایشگاهی اعلام آمادگی کرده اند.

عقیلی نسب خاطرنشان کرد: نمایشگاه صنعت ریلی نیز در فضای باز برگزار می شود.

وی با اشاره به حضور اسپانسرهایی شامل شرکت آلومرول، شرک های جورج فیشر، آلومرول، بوتان، لجور و …اظهار کرد: هر کدام از این اسپانسرها برگزار کننده یک سمینار آموزشی در حاشیه این نمایشگاه خواهند بود.

مدیر برگزاری این شرکت گفت: به عنوان مثال شرکت جورج فیشر با هدف انتقال تکنولوژی به داخل کشور اسپانسرینگ نمایشگاه ساختمان را پذیرفتند و در حوزه رسانه نیز خبرگزاری ایسنا، تی نیوز، پیام ساختمان، … در این سه عنوان نمایشگاه به عنوان اسپانسر رسانه ای حضور خواهند داشت.

عقیلی نسب با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا مدیریت اتاق خبر نمایشگاه را عهده دار است، به حضور سه پاویون سفارتی از روسیه و قزاقستان و هیات تجاری از اتاق بازگانی شهر بغداد اشاره کرد.

وی در پایان گفت: این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۶ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی توسط معماران بهطرح و به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی برگزار می شود.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*