پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۶ مهر ۱۳۹۸
نماینده مردم شهرستان شازند در نامه ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور،از وی خواست نسبت به اخذ عوارض آلایندگی از پتروشیمی اقدام شود.
استان مرکزی

نماینده مردم شهرستان شازند در نامه ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور،از وی خواست نسبت به اخذ عوارض آلایندگی از پتروشیمی اقدام شود.

Virtual editor
15 مرداد 1395
بازدید: 304
نظرات: 0

علی-ابراهیمی-نماینده-شازند-۵۵۵x330

نماینده مردم شهرستان شازند در نامه ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور،از وی خواست نسبت به اخذ عوارض آلایندگی از پتروشیمی اقدام شود.علی ابراهیمی خطاب به معصومه ابتکار در این نامه آورده است:

احتراما، عطف به نامه شماره ۹۵٫۳٫۱۲۳۲۰ معاون محترم محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست منضم به نامه شماره ۹۴٫۱۰۲٫۶۱۵۰ مورخ ۹۴٫۱٫۲۴ اداره کل محترم حفاظت محیط زیست استان مرکزی و نامه شماره ۲۶۰٫۱۴۹۱٫ص مورخ ۹۴٫۱۲٫۱۰ معاون محترم مالیات بر ارزش افزوده مبنی بر رفع آلایندگی مجتمع پتروشیمی شازند، با عنایت به اینکه استقرار و فعالیت چندین ساله این واحد اثرات زیست محیطی و آلایندگی بر خاک، آب، گیاهان و هوای این شهرستان داشته و بدلیل وجود پسماندهای شیمیایی و خروج فاکتورهای آلاینده از دودکش‌های مجتمع موجبات بروز ناراحتی و نارضایتی‌های اجتماعی در سطح منطقه را فراهم آورده و از طرفی پرداخت وجوهی در قالب تبصره یک ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده و عوارض ماده ۱۲۳ قانون برنامه پنجم، ضمن کمک به توسعه شهرها و روستاهای شهرستان و ارتقاء سطح رفاه نسبی، بخشی از آلایندگی را رفع و کاهش اعتراضات مردمی را در پی داشته است، فلذا ضمن اعلام مراتب مخالفت اینجانب و مردم شریف شهرستان شازند با این موضوع، شایسته است نسبت به تجدید نظر در این زمینه و ادامه واریز وجوه مذکور اقدامات مقتضی معمول گردد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*