پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
استان مرکزی

سرمایه‌گذاران از بازار مسکن می‌ترسند!

Virtual editor
3 شهریور 1393
بازدید: 469
نظرات: 0

85214t

عطریاس: رئیس اتحادیه مشاوران املاک اراک گفت: قدرت ریسک سرمایه‌گذاران پایین آمده و سرمایه‌گذاران محتاطانه به بخش مسکن قدم می‌گذارند.
محمود نوروزی ، قضاوت در خصوص طرح خروج از رکود را زود دانسته و اظهار کرد: بعضی وقت‌ها هدف دولت یک بخش خاص اقتصادی است و از سایر بخش‌ها غافل می‌شود اما، اگر چنانچه توجه دولت بهر بخش مسکن به تدریج صورت بگیرد، تحول صد در صدی ایجاد خواهد شد؛ چون یکی از بازارهایی که ۱۵۰ رسته صنفی به طور مستقیم با آن مرتبط است، بخش مسکن است.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اراک عنوان کرد: متأسفانه زمانی که دولت به بخش مسکن توجه می‌کند بازار مسکن متورم می‌شود.
نوروزی با بیان اینکه مسکن یک شبه به حالت رکود نرفته که با یک تجویز درمانی از رکود خارج شود، گفت: طی یک بازه زمانی دچار رکود شده‌ایم و برای خروج از رکود باید اجازه داد تا امنیت اقتصادی ایجاد شود.
وی ضمن تأکید بر تردید فعالان اقتصادی برای ورود به برخی بازارها، تصریح کرد: متأسفانه سرمایه‌گذاران به خاطر عدم احساس امنیت اقتصادی نسبت به ورود به برخی بازارها تردید دارند.
نوروزی با بیان اینکه این طرح پیشنهادی باید به مرور زمان اجرایی شود، خاطرنشان کرد: قیمت بسیاری از مولفه‌ها در بخش مسکن باید اصلاح و به قیمت‌های مصوب باز‌گردد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*