پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۵ آذر ۱۳۹۸
حاشیه های مراسم تشییع پیکر صفر شاه محمدی پدر فوتبال استان/ اظهار نظر های مسئولان و پیشکسوتان
استان مرکزی

حاشیه های مراسم تشییع پیکر صفر شاه محمدی پدر فوتبال استان/ اظهار نظر های مسئولان و پیشکسوتان

Virtual editor
28 مرداد 1395
بازدید: 994
نظرات: 0

۵۰۰۶۱_۶۷۲

حسن بیگی:
ورزش استان نیازمند پوست اندازی است
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی در حاشیه مراسم تشییع پیکر صفر شاه محمدی پیشکسوت ارزنده فوتبال استان مرکزی ضمن عرض تسلیت به جامعه ورزش و خانواده ایشان گفت: جامعه ورزش استان نیاز به پوست اندازی دارد چراکه با مشاهده این همه مشتاق در بین اهالی ورزش به نظر می رسد حق ورزش استان بسیار بیشتر از شرایط فعلی است.

شکراله حسن بیگی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر است قدردانی از بزرگان ورزش در زمان حیاتشان صورت پذیرد گفت: خوشبختانه مردم همواره قدر شناس زحمات پیشکسوتان ورزش هستند مسئولان نیز باید در این حوزه در زمان حیات این پیشکسوتان از زحمات آنان قدردانی کنند.

download

پدر فوتبال استان مرکزی از میان ما رفت
حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال شهرداری اراک نیز درحاشیه این مراسم با بیان این مطلب که استان مرکزی پدر فوتبال خود را از دست داده است گفت: صفر شاه محمدی در طول سال های حیاتش با تمام وجود از فوتبال این شهر حمایت کرد اما متاسفانه هیچ گاه به حق خود نرسید. حسین عبدی افزود: امثال صفر شاه محمدی ها در ورزش این استان زیاد هستند. ای کاش مسئولان امر تا زمانی که این عزیزان در قید حیات هستند قدردان زحمات آن ها باشند.
وی در پایان اظهار داشت :جامعه ورزش و بخصوص فوتبال اراک شرمنده صفر شاه محمدی است.

۱۱۲۸۴۱

مجید آنجفی:
یکی از اماکن ورزشی استان را به نام صفر شاه محمدی مزین کنیم

مجید آنجفی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم نیز در این مراسم گفت: از دست دادن صفر شاه محمدی ضایعه بزرگی بود که تا سالیان سال جامعه ورزش در اندوه و ماتم آن خواهد ماند چرا که امروز فوتبال استان با مردی وداع می کند که بدون هیچ ادعایی زندگی خود را وقف فوتبال و بخصوص فوتبال پایه کرده است. وقتی که حاصل آن بازیکنانی هستند که امروز در فوتبال کشور بازی می کنند به نظر من مسئولان باید به پاس قدر شناسی این مرد بزرگ یکی از اماکن ورزشی را به نام وی مزین نمایند تا نام او همیشه برای جامعه ورزش و آیندگان زنده بماند. این کار کوچکترین کاری است که مسئولان می توانند انجام دهند.

Untitled4

مسعود مرشدی:
با وجود نامداران ورزشی در استات،نباید از مدیران ضعیف ورزشی بهره مند باشیم

مسعود مرشدی مدیر کل اسبق ورزش و جوانان استان هرمزگان نیز در این رابطه گفت: استان مرکزی با وجود داشتن نیروهای بومی و توانمندی همچون صفر شاه محمدی نباید برای مدیریت ورزش خود از مدیران غیر بومی و ضعیف استفاده کنند چراکه پتانسیل هایی در این استان وجود دارد که از حیث تجربه و هم از نظر توانمندی در امور مدیریتی بسیار قوی تر از مدیران غیر بومی هستند که هم اکنون در ورزش استان حکم رانی می کنند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*