پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۴ آذر ۱۳۹۸
همایش تبیین سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در اراک گشایش یافت
استان مرکزی

همایش تبیین سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در اراک گشایش یافت

Virtual editor
12 شهریور 1393
بازدید: 586
نظرات: 0

81297767-5926830

عطریاس: همایش تبیین سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی روز چهارشنبه با حضور نخبگان علمی و اجرایی مجمع تشخیص مصلحت نظام در اراک گشایش یافت.

این همایش یکروزه که به صورت کارگاه های آموزش علمی و ترویجی اداره می شود ضمن ارائه راهبردهای کلان و ضرورت پرداختن به کارویژه های اقتصاد مقاومتی و مباحث اقتصادی کشور و اهداف سند چشم انداز نظام، ساختار و مولفه های خرد و کلان اقتصاد بررسی و ارزیابی می کند.

ارائه اهداف و برنامه های مجمع تشخیص مصلحت نظام، قوه مجریه و نهادهای حاکمیتی در اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، ضرورتهای تدوین و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی، تحلیل اقتصاد ایران، راهبردها و الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی و تبیین سهم استان مرکزی در تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی از محورهای این همایش است.

در این نشست ملی رییس کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، رییس سلسله برنامه های اقتصاد مقاومتی، رییس کمیته نظام قانونگذاری مجمع تشخیص مصلحت نظام ومعاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه چشم انداز و آینده پژوهی کشور و دبیر کارگروه دولت و کمیته پیگیری و ارزیابی تحقق چشم انداز و سیاستهای کلان نظام حضور دارند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*