پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۳ خرداد ۱۳۹۹
ایران

سعید آگاه، رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ساوه در گفتگو با عطریاس:

Virtual editor
28 فروردین 1396
بازدید: 1,100
نظرات: 0

گروه سیاسی: پس از ثبت نام روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، حاج رضا آستانه چهره سیاسی فعال اصلاح طلب به عنوان رئیس ستاد روحانی در استان مرکزی معرفی شد. انتخاب حاج رضا آستانه واکنش های متعددی در پی داشت و چهره های شاخص اصلاحات این انتخاب را به فال نیک گرفتند.

در گفت و گو با رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در ساوه به بررسی چالش های پیش روی آستانه در انتخابات پیش رو پرداختیم.

حضور آستانه به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در استان مرکزی را چگونه ارزیابی می کنید؟

حضور آستانه می تواند بسیار مفید باشد، ایشان از نیروهای اصلاح طلب شاخص، از بچه های جبهه و جنگ و از  چهره های ارزشی هستند که سلامت و کارآمدی ایشان از شاخصه های اوست، قطعا ایشان می تواند منشأ خیر شود و  نقش موثری برای انسجام بیشتر نیروهای سیاسی در استان داشته باشد.

قطعا کمک همه اصلاح طلبان می تواند به اتحاد و همدلی بین نیروهای سیاسی استان با هدف پیروزی آقای روحانی در انتخابات کمک کند.

آقای آستانه قصد دارد از توانایی همه نیروهای سیاسی بهره مند شود. امیدوارم بتواند این اتحاد و همدلی را ایجاد کند. ریاست آستانه بر ستاد روحانی اصلاح طلبان را امیدوار کرده است.

در استان مرکزی مشکلاتی از دولت قبل به جا مانده است که امیدوارم در بحث های کارگری و مباحث صنعتی انسجام خوبی ایجاد و مردم دلگرم تر شوند تا آقای آستانه بتواند کار را بهتر و بیشتر انجام دهد.

در این فضا، باید به آقای آستانه بیشتر کمک کرد تا بتواند همدلی در استان ایجاد کرده و از همه نیروها استفاده کند.

سعی ایشان این است که بتواند رأی مردم را به سمت آقای روحانی جلب کنند و انشاء ا… به پیروزی چشمگیری دست پیدا کنیم.

همه اصلاح طلبان نظرشان نسبت به ایشان مثبت است و قطعا پیشینه آقای آستانه که انسان شریفی و سلیم النفسی است، می تواند منشأ خیر شده و وحدت و همدلی را در استان مرکزی ایجاد کند تا بتوانیم کارنامه آقای روحانی را بهتر معرفی کنیم.

مهمترین چالش پیش روی رئیس ستاد انتخابات در استان مرکزی چیست؟

شاید مهمترین چالش آستانه نزدیک بودن انتخابات و کم بودن زمان است. که با توجه به روحیه ایشان در ساماندهی و  هماهنگ کردن نیروها این چالش ها رفع خواهد شد.

امیدوار و مطمئنم آقای آستانه در این مدت کوتاه بتواند این کار را انجام دهد.

آمدن بزرگان اصلاحات به میدان می تواند به آستانه در فعالیت هایش کمک کرده و زمینه استفاده بیشتر از توان نیروهای اصلاح طلب را فراهم کند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*