پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
حراست از میراث فرهنگی، حراست از ارزش ها و ثروت های ملی است
ایران

فرماندهی نیروی انتظامی استان در بازدید از اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی:

حراست از میراث فرهنگی، حراست از ارزش ها و ثروت های ملی است

مدیرکل میراث فرهنگی استان: نیروی انتظامی فصل مشترک دلگرمی شهروندان در امنیت ثابت کشور است

Virtual editor
3 آبان 1396
بازدید: 302
نظرات: 0

فصل مشترک نیروی انتظامی و سازمان میراث فرهنگی، حفظ و حراست از ارزش ها و ثروت هایی است که در طول ایام به دست آمده و امروز شاهرگ هویتی کشور است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی، امروز چهارشنبه 3 آبان 96 در بازدید از اداره کل میراث فرهنگی، گفت: فصل مشترک نیروی انتظامی و سازمان میراث فرهنگی، حفظ و حراست از ارزش ها و ثروت هایی است که در طول ایام به دست آمده و امروز شاهرگ هویتی کشور است. امرور می توان بسیاری از ناهنجاری های جامعه با قرار دادن در قالب میراث فرهنگی به هنجار، ضد ارزش ها را به ارزش و تهاجم فرهنگی را به فرصت های فرهنگی تبدیل کرد.
سردار کیومرث عزیزی افزود: همکاری نیروی انتظامی و سازمان میراث فرهنگی در بحث یگان حفاظت این سازمان نمونه ای موفق و در عین حال مثبت در بحث هم پوشانی سازمانی و ارگانی است که هم می تواند رویکرد فرهنگی نیروی انتظامی را عیان کند و هم می تواند پاسدار ارزش های یک ملت باشد.
او اظهار داشت: این آمادگی در نیروی انتظامی وجود دارد که برای کارآفرینی، ایجاد اقامتگاه های بوم گردی و تاسیسات رفاهی و گردشگری، نهایت همکاری را با سازمان میراث فرهنگی داشته باشد زیرا وظیفه خود می دانیم که در بحث اشتغال زایی در هر حوزه ای، بازوی حمایتی دستگاه ها باشیم.
مدیرکل میراث فرهنگی استان نیز در این مراسم گفت: نیروی انتظامی حافظ حریم امن ملی است که همواره فصل مشترک دلگرمی شهروندان در امنیت ثابت کشور بوده است.
سید محمد حسینی افزود: برخورد قانونمند، بینش باز و در عین حال صلابت نیروی انتظامی در بحث گردشگری در سال های گذشته نه تنها همراه سازمان میراث فرهنگی بوده بلکه امنیت این حوزه را نیز ایجاد کرده زیرا بحث امنیت گردشگران در جهان امروز بحثی بسیار حیاتی است که در صورت نبود آن، این صنعت درآمدزا به ورشکستگی کامل می رسد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*