پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
تولدی دیگر
استان مرکزی

تولدی دیگر

Virtual editor
24 آبان 1396
بازدید: 498
نظرات: 0

داود باقری،
مدیر مسئول:
عطریاس مرکزی
«عطریاس مرکزی» با پشتوانه ی سیزده ساله مطبوعهای با نام «عطریاس» از دل روشنگران و دلسوزان جامعه متولد میشود.
بی شک در هرج و مرج اطلاعاتی ناشی از فضای مجازی، حضور تریبونهای معتبر، خاصه در قالب نشریات قادر است تا انبوه اطلاعات را قابل اعتماد کند.
در این بین روزنامه عطریاس مرکزی با گستره استانی و رویکرد اصلاح طلبانه با پرداخت به موضوعات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در پی آگاهی بخشی و همگرایی بین نیروهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به منظور توسعه این خطه است که در این مسیر دشوار، آگاهی بخشی و امانت در عین صداقت، رسالت ماست.
تیم عطریاس مرکزی درصدد است تا قدمی هرچند کوچک در انعکاس جایگاه استان مرکزی، مشکلات و دغدغههایش داشته باشد؛ استانی که زادگاه بزرگانی چون امام خمینی (ره)، امیرکبیر، قائم مقام فراهانی، دکتر مصدق و بسیاری از دیگر بزرگان کشور است.
همواره طی این سیزده سال قلم خود را در راه آگاهی بخشی و قدم خود را در راه توسعه برداشتهایم، امید داریم که در ادامه راه نیز با وجود تمام دشواری ها بر عهد خود با مخاطبان که همان صداقت و شفافیت است باقی بمانیم و با حفظ اصول حرفهای روزنامه نگاری، خود اصلاحی پی در پی و رعایت امانت، نشریه ای از دل مردم این شهر باشیم.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*