پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها
استان مرکزی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها

سردبیر مجازی
3 بهمن 1396
بازدید: 149
نظرات: 0

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.

محمدرضا منصوری گفت: بررسی فرآیند اعلام ورشکستگی های واحدهای تولیدی و صنعتی کشور‌ نیازمند پیگیری های کارشناسانه است و در این راستا علاوه بر نظارت دستگاه قضایی به تشکیل یک کمیته تخصصی نیز نیاز است.
محمد رضا منصوری اظهار کرد: دستگاه قضایی و دادگستری ها باید با دقت نظر بیشتری در خصوص اعلام ورشکستگی برخی مراکز تولیدی و صنعتی کشور ورود کنند و گرچه بعضی از این صنایع واقعا ورشکسته شده اند.
وی افزود: در صورت تشکیل کمیته ای تخصصی با رویکرد کارشناسی، علاوه بر جلوگیری از بروز مفاسد اقتصادی، شرایطی ایجاد خواهد شد که میلیاردها تومان پول بانک ها و مردم از بین نرود.
منصوری گفت: در بررسی هایی که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت گرفت به مواردی از اعلام ورشکستگی ها دست یافتیم که نیازمند پیگیری های موشکافانه است.
وی به رکود اقتصادی برخی از شرکت های دولتی اشاره کرد و گفت: دلیل اصلی ورشکستگی این گونه شرکت ها به سوء مدیریت بر می گردد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: باید کمیته ای تخصصی برای ریشه یابی و راستی آزمایی اعلام ورشکستگی های واحدهای تولیدی و صنعتی کشور تشکیل شود تا از تعطیلی کارخانه ها و ‌بیکاری کارگران جلوگیری شود.

سردبیر مجازی
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*