پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
خانه جوان تا دوهفته دیگر افتتاح می شود
اجتماعی

خانه جوان تا دوهفته دیگر افتتاح می شود

سردبیر مجازی
24 بهمن 1396
بازدید: 207
نظرات: 0

عابد حقدادی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مرکزی:

خانه جوان تا دوهفته دیگر افتتاح می شود

گروه ورزش: مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مرکزی در خصوص دلایل به تعویق افتادن افتتاح خانه جوان در شهر اراک گفت: خانه جوان در اوایل دهه هشتاد فعالیت های بسیار چشمگیری را در شهر اراک داشت اما متاسفانه پس از چند سال فعالیت در اواخر این دهه بنابر برخی مسائل تعطیل شد و ساختمان متعلق به آن به شهرداری اراک تحویل داده شد. خوشبختانه رویکرد امروز دولت افتتاح و از سرگیری فعالیت خانه جوان می باشد که در این راستا شخص استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی ایشان اقداماتی را انجام داده که مقرر شده بود با افتتاح خانه جوان در دهه فجر این مهم نتیجه دهد.

عابد حقدادی ادامه داد: در راستای افتتاح خانه جوان دو مرتبه، محلی برای این خانه تعیین شد اما از آنجایی که هدف دولت وجود حداکثر امکانات لازم در خانه جوان بود با محل ابتدایی آن مخالفت شد. شهرداری اراک نیز به منظور کمک به این مهم، ملکی را در خیابان شهید رجایی در اختیار اداره ورزش و جوانان استان قرار داد و همین جا به جایی ملک سبب شد تاخیری در زمان افتتاح خانه جوان به وجود آید.

وی افزود: به عنوان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مرکزی به قشر جوان تضمین میدهم که جای هیچ گونه نگرانی برای عدم افتتاح خانه جوان وجود ندارد و این خانه حداکثر تا یک ماه آینده به بهره برداری میرسد، البته جناب وزیر تا دو هفته دیگر به اراک سفر می کند و احتمالا خانه جوان به دست ایشان به بهره برداری می رسد.

سردبیر مجازی
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*