پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
24 آذر 1397
استان مرکزی

باجدیت موضوع انتقال آب هفتیان به تفرش را پیگیری خواهیم کرد

سردبیر مجازی
6 اسفند 1396
بازدید: 230
نظرات: 0

سعدی عضو شورای شهر تفرش:

باجدیت موضوع انتقال آب هفتیان به تفرش را پیگیری خواهیم کرد

عطریاس: « آب هفتیان حاصل سالها انتظار مردم تفرش است و به همت مردم و مسئولین شیر آن در تفرش باز خواهد شد.»

محمدصادق سعدی عضو شورای شهر تفرش با بیان این مطلب افزود: سالهاست که مردم بی صبرانه در انتظار رفع مشکل بی آبی هستند و این آب که از سرچشمه  کوه های پر آب هفتیان بیرون می آید سهم و حق مردم صبور و ولایی تفرش است.

وی افزود: در روز های اخیر شایعاتی را درباره این پروژه ملی شنیده ایم که بی تردید تمام این شایعات بی اساس و کذب است، چرا که مردم تفرش در مقابل احقاق حقوق خود از هیچ تلاش قانونی دریغ نخواهند کرد و شیر آب هفتیان را همراه با مردم تفرش تنها در این شهر و روستاهای مسیر طرح باز خواهیم کرد و با قدرت در مقابل هرگونه بازی های سیاسی و سوء استفاده های برخی افراد برای مداخلاتی در این طرح ملی خواهیم ایستاد.

این عضو شورای شهرستان در ادامه افزود:از جناب حسینی نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی نیز انتظار میرود با حضور بیشتر و پررنگ تر در شهر تفرش و در بین مردم پاسخ قاطع و قانع کننده به مردم بدهند چرا که مطالبات و نگرانی های مردم تفرش در رابطه با آب هفتیان کاملا به حق و قانونی است .

نائب رئیس شورای شهر تفرش ادامه داد: باجدیت موضوع انتقال آب هفتیان به تفرش را پیگیری خواهیم کرد و انتظارمان از فرماندار، استاندار و نماینده محترم تسریع و پیگیری هر چه بیشتر برای تخصیص اعتبارات تکمیلی جهت نهایی شدن این پروژه است.  سعدی در پایان افزود: با توجه به پیشرفت های خوبی که این پروژه در سالهای اخیر داشته است ، امیدواریم وعده مسئولان دولت تدبیر و امید و پیمانکار محترم در نیمه اول سال آینده محقق شده تا پایانی باشد بر کوه مشکلات کم آبی و بی آبی شهرستان تفرش.

سردبیر مجازی
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*