پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۶ فروردین ۱۳۹۸
اولین نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی برگزار شد
اجتماعی

اولین نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی برگزار شد

Virtual editor
24 اسفند 1396
بازدید: 204
نظرات: 0

اولین نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی برگزار شد

گروه ورزش: اولین نشست فصلی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان مرکزی با حضور اعضای این انجمن، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، مدیر روابط عمومی استانداری مرکزی، شهردار اراک و اعضای هئیت مدیره انجمن ورزشی نویسان کشور برگزار شد.«انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی بسیار فراتر از برنامه های تدوین شده حرکت می کند.» هیوا یوسفی، عضو هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان کشور در نشست فصلی انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی ضمن بیان مطلب فوق، گفت: طی مدت اندکی که از عمر انجمن استان مرکزی می گذرد این انجمن بسیار فراتر از برنامه های تدوین شده، عملکرده است. 18 ماه برای آغاز فعالیت یک انجمن ورزشی و نهاد مردمی که پشتوانه ای ندارد و حمایت رسمی از آن نمی شود زمان زیادی نیست.

سردبیر روزنامه همشهری ورزشی در پاسخ به این سوال که چرا انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی پس از انحلال باشگاه شهرداری اراک بیانیه ای صادر نکرده است، گفت: بهتر است به منظور افزایش تاثیرگذاری انجمن وزشی نویسان برای هر موضوعی بیانیه صادر نشود. از سوی دیگر انحلال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک اتفاق بسیار ناخوشایندی بوده که قطعا خبرنگاران می بایست به آن واکنش نشان دهند اما به هر حال ماهیت این انجمن به گونه ای نیست که بخواهد بیانیه ای صادر کند چرا  که انجمن ورزشی نویسان به نمایندگی از تمامی خبرنگاران ورزشی فعالیت می کند و ممکن است برخی از آنها معتقد باشند وظیفه شهرداری تیمداری حرفه ای نیست لذا تا به امروز تلاش بر این بوده که بیانیه ها  تنها در خصوص کارهای صنفی و حمایت از اعضای انجمن باشد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*