پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
حاکمیت باید هنر خوب شنیدن را در خود تقویت کند
استان مرکزی

حاکمیت باید هنر خوب شنیدن را در خود تقویت کند

سردبیر مجازی
27 فروردین 1397
بازدید: 203
نظرات: 0

قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت در اراک:

حاکمیت باید هنر خوب شنیدن را در خود تقویت کند

راه حل امروز حصر و محدودیت نیست

گروه سیاسی: آذر منصوری، قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت در نشست فصلی این حزب دراستان مرکزی گفت:دغدغه ها و نگرانی های جدی در سال جاری وجود دارد که می بایست در راستای پیدا کردن راه حل های مناسب آن ها را بیان کرد.

یکی از حوادث مهم طی ماه های گذشته اعتراضات دی ماه گذشته بود؛حزب اتحاد ملت به آسیب شناسی این اعتراضات پرداخته چرا که اگر به دنبال رفع این دلایل نبود کشور و جامعه بازهم با چنین مسائلی رو به رو می شود.

منصوری تصریح کرد: همان هایی که آغاز گر اعتراضات هفتم دی ماه بودند تا به دولت آسیب بزنند ، بلافاصله اعلام برائت کردند چرا که این موضوع فراگیرتر از انتظارات آن ها شد.حال امروز همان گروه با فراهم آوردن رشد و تورم ارزی به دنبال آسیب زدن به دولت و خواست مردم هستند.

وی راه حل برون رفت از این شرایط را گفتگوی ملی عنوان کرد و گفت : ما محبوریم با پذیرش برخی نظرها راه را برای گفتگوی ملی تسهیل کنیم.دولت می خواهد از ظرفیت برجام برای جذب سرمایه گذاری ها استفاده کند اما عملا اتفاقی رخ نمی دهد.

منصوری اظهار داشت: بعد از انتخابات شاهد بودیم که ارزش رای مردم کم شد به طوری که در شورای شهر یزد یک زرتشتی که برای دومین بار منتخب مردم شده اجازه فعالیت ندارد.به  همین دلیل می بایست نهادهای منتخب در جامعه رشد یابند نه نهادهای غیر منتخب ؛ باید به رای و انتخاب مردم تن دهیم. منصوری در ادامه از نقش صداو سیما در واگرایی مردم انتقاد کرد و گفت : صدا و سیما اگر می خواهد نقش ملی خود را بازیابد راهی ندارد جز فراهم کردن فضایی که صدای مردم در آن شنیده شود.با این عملکرد یک سویه که صدا و سیما دارد باید نگران واگرایی بین مردم و حاکمیت بود. عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت  ادامه داد : حاکمیت باید هنر خوب شنیدن را در خود تقویت کند و دولت، احزاب و مجامع دانشگاهی در گفتگوی ملی و تحکیم آن پیش قدم شوند.در شرایط امروز کشور بیش از هر زمانی به همبستگی نیازمند است چرا که اگر این همبستگی شکل گیرد هیچ دشمن خارجی نمی تواند به کشور آسیب برساند.

منصوری تصریح کرد:راه حل امروز حصر و محدودیت نیست .

خوشبختانه اقدامات خوبی برای رفع محدودیت انجام شده اما این به معنای رفع حصر نیست. فتنه گران همان هایی بودند که امروز بست نشینی می کنند، چشمانمان را باز کنیم و ببینم چه کسانی واقعا به دنبال خیر و صلاح ایران بودند و چه کسانی شر را دنبال می کنند.

مرتضی سورانه، دبیر حزب اتحاد ملت منطقه مرکزی نیز در این مراسم گفت: گمشده بشریت در همه نسل ها اخلاق بود که پیامبر اسلام آمد تا نور اخلاق را در دل بشریت روشن کند. شکست فضای سکوت و ابهام از برنامه های این نشست است، گرچه حزب اتحاد سخنگوی تمامی احزاب اصلاح‌طلب نیست اما آنچه که اصلاح طلبان باید انجام دهند دارای اهمیت بالایی است که می بایست مطرح شود

سردبیر مجازی
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*