پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۵ خرداد ۱۳۹۹
نقش کلیدی استاندار در تحقق اهداف دولت در استان
استان مرکزی

نقش کلیدی استاندار در تحقق اهداف دولت در استان

Virtual editor
8 خرداد 1397
بازدید: 389
نظرات: 0

نقش کلیدی استاندار در تحقق اهداف دولت در استان

عطریاس: زمانی که دولت دوازدهم با شعار تدبیر و امید و با حمایت اصلاح طلبان و اعتدالگرایان به عنوان منتخب مردم معرفی شد انتظار می رفت تا در بکار گیری از مدیران همسو و همفکر وقت و وسواس بیشتری را به خرج دهد.

خروجی عملکرد برخی مدیران در استان مرکزی متاسفانه نشان می دهد نه تنها این مدیران در راستای و هم جهت با دولت تدبیر و امید و اصلاح روند قبلی گام برنداشته اند که تنها به دنبال حاشیه رانی و حاشیه سازی در استان بوده اند.

انتظار می رفت در شرایطی که کلیه گروه ها و احزاب سیاسی اصلاح طلب و تحولخواه تمام تلاش خود را در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری کردند تا مسیر توسعه در کشور را بر مدار عقلانیت و امید قرار گیرد، برخی مدیران و معاونان به کار گرفته شده در این دولت نه تنها مراوداتی با همفکران و حامیان دولت نداشتند و ندارد که همواره ساز خود را با منتقدان دولت در استان کوک کرده و می کنند.

با نگاهی به پیشینه برخی از این مدیران به ظاهر همسو، متوجه خواهیم شد اینان افرادی هستند که در کارنامه کاری خود ناکامی هایی را در گذشته تجربه کرده اند و همین ناکامی که ریشه در مسائل شخصی، روحی و روانی این افراد دارد علت اصلی خلاء ایجاد شده در شخصیت اینان بوده که آنان را به سوی همرایی و همسویی با منتقدان دولت سوق می دهد، همراهی که از نظر اینان خلاء ایجاد شده در شخصیت روحی و روانی خود را با شاباش های منتقدان دولت پر می کنند.

ضرورت دارد تا استاندار مرکزی با شناسایی این مدیران و معاونان و ترمیم آن ها، مسیر را برای خدمت هر چه بهتر مدیرانی لایق و از همه مهمتر همسو با دولت تدبیر و امید باز کند تا هر چه سریعتر قطار مرکزی را بر ریل اهداف دولت تدبیر و امید و شعار های دکتر روحانی پیش از انتخابات حرکت دهد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*