پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
1 بهمن 1397
استان مرکزی

توقیف شش ماهه نشریه امید باران

سردبیر مجازی
9 خرداد 1397
بازدید: 83
نظرات: 0

رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه اراک:

خبر از توقیف شش ماهه نشریه امید باران داد

عطریاس: دکتر بهرامی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اراک در گفتگو با خبرنگارعطریاس، بررسی تخلفات شماره آخر نشریه امید باران (ارگان رسمی اطلاع رسانی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اراک) را تایید کرد.

رئیس کمیته ناظر بر مطبوعات اراک اظهار داشت: به دلیل انتشار برخی مطالب در آخرین شماره نشریه مذکور، تخلفات مورد بررسی قرار گرفته و به مدیر مسئول نشریه اعلام شده است تا زمان اعلام تصمیم کمیته شماره جدیدی از چاپ نشریه خودداری کند،اخیرا هم تصمیم کمیته مشخص شد و حکم اولیه کمیته ناظر شش ماه تعلیق نشریه امید باران می باشد، ولیکن اطلاع دقیق ندارم که حکم به صورت رسمی ابلاغ شده است یا خیر.

این عضو هیئت علمی دانشگاه اراک در ادامه افزود: حکم اولیه قابل تجدید نظر است و مرجع رسیدگی به تجدید نظر شورای فرهنگی دانشگاه اراک می باشد و همه مراحل طبق قانون بوده است.

گفتنی است که این اتفاق در حالی روی میدهد که طبق شنیده ها از سوی فعالین دانشجویی استان طی ماه های گذشته،محدودیت های بیشتری بر فعالین دانشجویی در دانشگاه های سطح استان اعمال شده است.

سردبیر مجازی
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*