پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۶ خرداد ۱۳۹۹
علی مقدسی: مهدی باج به شغال نمی دهد
استان مرکزی

علی مقدسی: مهدی باج به شغال نمی دهد

Virtual editor
24 خرداد 1397
بازدید: 516
نظرات: 0

علی مقدسی مشاور مهدی مقدسی در گفت و گو با نامه امیر مطرح کرد

علی مقدسی: مهدی باج به شغال نمی دهد

برخی با خط تلفن نامشخص تهمت هایی به بنده در رابطه با کارخانه آلومینیوم سازی ایران زدند
در طول عمرم حتی یک ریال مراوده مالی با کارخانه آلومینیوم سازی نداشتم
کسانی در دوسال اخیر به مهدی مقدسی و کارخانه آلومینیوم تهمت زده اند
اما دریغ از ارائه حتی یک سند قانونی
یک تولید کننده درراستای رهنمود های رهبری   با دو نیم برابر قیمت
سهمی را خریده و ربطی به آقای مقدسی ندارد
ربط دادن نسبت فامیلی خلاف منطق و عقل و شرع است
برخی قصد دارند اقای مقدسی را از میدان به در کنند و او با جوسازی تسلیم نخواهد شد
افرادی که برای رسیدن به اهدافشان از همه مقدسات استفاده ابزاری کرده اند
از الان وارد تخریب انتخاباتی شدند
اگر شرافت دارید یک رو باشید و قاعده بازی را رعایت کنید
ما راهمان را پیش می بریم

علی مقدسی مشاور مهدی مقدسی نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی با هفته نامه نامه امیر انجام داده است. متن این گفت و گو در کانال هفته نامه نامه امیر منتشر شده است.
شورای سردبیری روزنامه عطریاس تصمیم گرفت متن کامل این گفت و گو را بدون هیچ ویراشی، حتی ویرایش های لازم و مرسوم مطبوعات بازنشر کند.
متن کامل گفتگوی مشاور مهدی مقدسی با هفته نامه نامه امیر را در ادامه بخوانید.
هفته نامه نامه امیر:
سید علی مقدسی، مشاور نماینده مردم اراک ، خنداب و کمیجان درگفتگو با نامه امیر بیان کرد:متاسفانه در دو هفته گذشته پس از ارائه گزارش مفصلی از عملکرد دو ساله و اقداماتی که  آقای مقدسی نماینده اراک در دفاع از کارگران با شرافت هپکو ، واگن پارس ، آذرآب و غیره در یکی از خبرگزاری های استان و هفته نامه های محلی ارائه نمودم که به زودی مشروح آن منتشر و به استحضار شما عزیزان خواهد رسید .
برخی افراد با بی اخلاقی در شبکه های مجازی و کانال ها و گروه های جعلی و ناشناس و یا با استفاده از خطوط تلفنی نامشخص تهمت هایی به بنده در رابطه با کارخانه آلومینیوم سازی زدند که لازم است بگویم در طول عمرم حتی یک ریال مراوده مالی با کارخانه آلومینیوم سازی نداشته ام.
وی افزود: در دو سال گذشته شاید بسیار شنیده باشید که برخی افراد با شیوه های مختلف تهمت زنی زیادی به آقای سید مهدی مقدسی و کارخانه آلومینیوم داشته اند اما دریغ از ارائه یک سند قانونی به مراجع قضایی این بی دینی را انجام داده اند.
مشاور سید مهدی مقدسی ادامه داد:ایشان  در تمام دوران خدمتشان پرونده مالی نداشته اند و ندارند و اگر کسی مستندی خلاف صحبت های بنده دارد میتواند به مقامات قضایی ارائه کند .
وی اضافه کرد: اگر شرافت دارید در رقابت های سیاسی یکرو باشید . از تکرار حرف های بی ارزش که جایگاهی ندارند خودداری کنیم و قاعده بازی را رعایت نماییم.
مقدسی عنوان کرد: اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید و تهمت ناروا نزنید .تقویت شبکه های پیام رسان برای افزایش اطلاعات و آگاهی جامعه است و حفظ و حرمت آبروی افراد در انتشار اطلاعات یک وظیفه شرعی است.
وی  گفت : این نماینده عمل زشت این افراد را نشانگر به خطر افتادن منافع این افراد یا بدست آوردن منافع جدید می داند و احتمال می دهد این بی اخلاقی ها و انتشار مطالب تهمت آمیز یک نوع باج خواهی است  که در این راستا آقای مقدسی بارها اعلام کرده اند که باج به شغال نخواهم داد.
مقدسی ادامه داد: مردم هوشمند ما پایان خوشی را برای افرادی که از هم اکنون وارد رفتارهای غیر اخلاقی برای انتخابات در پایگاه های خود هستند ، رقم نخواهند زد.
وی در ادامه به خرید سهم بورس توسط یکی از کارآفرینان اراکی اشاره کرد و گفت:یکی از تولید کنندگان و کار آفرینان فعال اراکی که با تمام عشق و علاقه  دنبال کار آفرینی است در راستای رهنمودهای  مقام معظم رهبری که ایجاد اشتغال و کارآفرینی را یکی از اولویت های مهم در زمان کنونی مطرح می کنند  با طی فرآیند قانونی پس از چند مرحله مزایده با دو ونیم  برابر قیمت نسبت به اولین مزایده از طریق سازمان بورس سهمی را خریداری نمودند و به آقای مقدسی هم ربطی ندارد و اگر کسی واقعا مدعی بوده و هست ، می تواند به مراجع قانونی اعتراض کنند ، بنابراین ربط دادن نسبت فامیلی خلاف منطق ،عقل و شرع هست چون اعمال خوب  برادرو فامیل را به حساب برادر وفامیل دیگر نمی گذارند  و همچنین  انتظار هست که برای  تسویه حساب های سیاسی  روحیه افراد کارآفرین و مولد را تضعیف نکنند چون با رواج فرهنگ تهمت زنی و بی اخلاقی در جامعه از طریق شبکه مجازی آنهم بصورت گمنام   مانع سرمایه گذاری کارآفرینان موفق بومی استان خواهید شد.
وی افزود: برخی قصد دارند آقای مقدسی را تخریب و از میدان به در کنند ولی ایشان با استدلال و منطق از حقوق مردم دفاع کرده و خواهد کرد وبا این جوسازی ها تسلیم   نیز نخواهد شد.
مقدسی اظهار داشت : پای استدلالیون چوبین بود ، پای چوبین سخت بی تمکین بود . بنده با افتخار اعلام می کنم در دوران خدمت ایشان  در سمت های فرمانداری های خمین ، اراک و همدان و معاونت استاندار و شهردار کلانشهر کرج و معاون سازمان های بزرگ و هلدینگ ها و در دوران نمایندگی ، هیچگونه پرونده مالی نداشته و ندارد و در دوران تصدی شهرداری کرج نزد مردم و مسئولین محترم آن خطه به عنوان یکی از مسئولین پاکدست شناسایی و مطرح شد.
وی گفت: از طرفی افرادی که برای رسیدن به اهدافشان از همه مقدسات استفاده ابزاری کردند نتوانستند برای خودشان در بین مردم پایگاه درست کنند ،از حالا  وارد تخریب های انتخاباتی از  شده اند ، لازم است بگویم افراطیون از هر طیف وجناح برای جامعه مفید نیستند.
مقدسی اضافه کرد: ما افتخار می کنیم که با منطق و استدلال راه مان را پیش می رویم و از این جو سازی ها ابائی نداریم و کسی که این مسیر را انتخاب کرده برای خودش این آمادگی را ایجاد کرده و صد البته مردم هوشمند ما پایان خوشی را برای افرادی که از هم اکنون وارد رفتار های غیر منطقی شدند رقم نخواهند زد و  به موقع پاسخ خواهند داد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*