پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
آقای آقازاده! از بذرامید محافظت کنید
استان مرکزی

آقای آقازاده! از بذرامید محافظت کنید

Virtual editor
2 تیر 1397
بازدید: 148
نظرات: 0

نامه اصلاح طلبان محلات به استاندار مرکزی در واکنش به تغییرات مرموزانه در این شهرستان:

آقای آقازاده! از بذرامید محافظت کنید

دولت موظف به تامین نگاه رای دهندگان به خود است

دربرابر فشارها و خواسته‌های طیف مخالفان دولت ایستادگی نمایید

تسلیم شدن دولت در برابر اینگونه فشارها در تضاد با منافع عمومی مردم است

فشارها درراستای مهره چینی برای اثرگذاری بر انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی است

گویا این تغییرات برای تامین خواست سلیمی، که به مخالفت با دولت شهره هستند درحال انجام است

 مخالفان دولت درصدد تغییردرمعاونت فرمانداری و ریاست آموزش و پرورش شهرستان محلات هستند

عطریاس: اصلاح طلبان شهرستان محلات با انتشار نامه ای به استاندار مرکزی از وضعیت تغییرات و اعمال فشار نماینده این شهرستان در عزل مدیران همسو با دولت انتقاد کرده و این تغییرات را مرموزانه خوانده اند. در بخشی از این نامه که در اختیار روزنامه عطریاس قرار گرفته ،آمده است : ” مسلماً تسلیم شدن دولت در برابر اینگونه فشارها که در تضاد با منافع عمومی مردم و صرفا درراستای مهره چینی برای اثرگذاری بر انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی بوده، می‌تواند موجبات یاس و ناامیدی بیش از پیش حامیان دولت را در پی داشته و به عدم همراهی و مشارکت آنان در انتخابات آتی بیانجامد”

متن  کامل نامه بدین شرح است:

جناب آقای آقازاده

استاندار محترم استان مرکزی

با درود ،سلام و عرض احترام

خبرهای غیررسمی حکایت از آن دارد که جنابعالی و معاونان شما به فشارهای نماینده مخالف دولت در شهرستان محلات، جهت تغییر برخی مدیران کارآمد و همسو با دولت در محلات توجه کرده‌اید.

گویا برای تامین خواست نماینده محلات و دلیجان که به مخالفت با دولت شهره هستند و درصدد تغییردرمعاونت فرمانداری و ریاست آموزش و پرورش شهرستان محلات و برخی دیگر از مدیران مردمی که از نیروهای کارآمد و پایبند به اهداف دولت و مشى اعتدالى هستند اقدام‌هایی درحال انجام است.

مسلماً تسلیم شدن دولت در برابر اینگونه فشارها که در تضاد با منافع عمومی مردم و صرفا درراستای مهره چینی برای اثرگذاری بر انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی بوده و تاثیرات مخرب آن در موارد مشابه، مانند حوزه بهداشت و درمان و ورزش و جوانان در شهرستان محلات کاملا مشهود است، می‌تواند موجبات یاس و ناامیدی بیش از پیش حامیان دولت را در پی داشته و به عدم همراهی و مشارکت آنان در انتخابات آتی بیانجامد.

لذا اعضای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان ، اعتدالگرایان و شورای ائتلاف برای توسعه شهرستان محلات به نمایندگی از حامیان دولت تدبیر و امید همانطور که در انتخابات اخیر با بالاترین درصد مشارکت و رای به جناب آقای دکتر روحانی در استان مرکزی، ایستادگی و همراهی خود را به اثبات رساندند، از جنابعالی توقع به جا دارند که دربرابراینگونه فشارها و خواسته‌های طیف مخالفان دولت، مقاومت و ایستادگی نموده و ازاین بذرامید تازه جوانه زده در دل مردم منطقه، محافظت کنید.

درخواست این دو شورا چیزی نیست جز ایستادگی قانونی وواقعی برسرنیروهای کارآمد و شجاع دولت که به مشی دولت پایبند هستند.

بی‌گمان دولت موظف به تامین نگاه رای دهندگان به خود است و تایید می‌کنیم که لزومی به تامین تام و تمام خواست مخالفانش نیست.

شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان شهرستان محلات

شورای ائتلاف برای توسعه شهرستان محلات

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*