پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۶ آذر ۱۳۹۸
خرید تجهیزات آتش نشانی باید اولویت شهرداری قرار گیرد
اجتماعی

خرید تجهیزات آتش نشانی باید اولویت شهرداری قرار گیرد

Virtual editor
13 تیر 1397
بازدید: 150
نظرات: 0

طوفان محمدی، رئیس فراکسیون امید شورای شهر اراک:

خرید تجهیزات آتش نشانی باید اولویت شهرداری قرار گیرد

گروه شهری: طوفان محمدی، رئیس کمیسیون خدمات شهری با اشاره به اینکه در شهر اراک فرهنگی سازی یک امر قابل توجه است، گفت: در شهر اراک دو مورد به صورت ویژه می بایست فرهنگ سازی شود. اول آن که بحث فرهنگ سازی پسماند از مبدا بوده و مسئله دوم راهنمایی رانندگی است به طوری که باید جوری فرهنگ رانندگی جا افتد که آرامش را در رانندگی نصیب شهروندان کنیم.

محمدی در بخشی دیگر از سخنان خود به تدوین آئین نامه ای جهت تبلیغات اشاره کرد و گفت: سیما و منظر شهری باید آئین نامه ای مدون و برنامه ریزی شده تدوین نماید و همچنین می بایست بسته های تشویقی را برای مشارکت مردمی جهت زیبا سازی شهر در نظر گیرد .

وی در خصوص وضعیت سازمان آتشنشانی گفت: سازمان آتش نشانی نیاز به تجهیزاتی دارد که بتواند در مواجه با خطرات احتمالی و اطفا حریق بهترین واکنش را نشان دهد که یکی از این ملزومات  تهیه نردبان 68 متری است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری افزود: با توجه به حساسیت شورا و شهرداری نسبت به تهیه تجهیزات ایمنی لازم برای سازمان آتش نشانی به اتفاق اعضا از شرکت ماگیروس بازدیدی را به عمل آوردیم که در ضمن بازدید میدانی، کارشناس شرکت مذکور از خصوصیات و کارکرد سیستم نردبان 68 متری برای اعضا توضیحات لازم را ارائه نموده و امیدواریم که با جمیع جهات و بررسی دقیق کارشناسانه با خرید این نردبان بتوانیم کمک شایانی را جهت تجهیز نمودن بهتر آتش نشانی نماییم.

محمدی در بخش پایانی صحبت هایش در خصوص مکان فعلی سازمان آرامستان نیز بیان داشت: مکان یابی فعلی آرامستان علمی نبوده و باید به صورت کارشناسی شده و علمی به این موضوع نگاه کرد چرا که برای پیاده سازی و اجرای آرامستان هر تصمیمی که الان گرفته شود و بدون پژوهش باشد ممکن است بعدهابگویند اشتباه بزرگی در بحث مکانیابی صورت گرفته است و آرامستان فعلی در جهت باد غالب قرار دارد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*