پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
می خواهند دلیجان را منتزع کنند
استان مرکزی

می خواهند دلیجان را منتزع کنند

Virtual editor
17 تیر 1397
بازدید: 119
نظرات: 0

جلالی، نائب رئیس ستاد دکتر روحانی و دبیرشورای ائتلاف برای توسعه شهرستان دلیجان:

میخواهند دلیجان را منتزع کنند

 

روابطی در گذشته از جهت اقتصادی و اجتماعی میان مردم دلیجان و شهرهای همجوار وجود داشته که عامل انتزاع طلبی است؛ این موضوع، عامل مهمی شده است تا تبلیغ ناروا ایجاد شود که تبعیض وجود دارد؛ بدین معنی که دلیجانی ها در استان مرکزی میان سمت ها و مدیریت های بالادستی ،از جایگاه کمتری برخوردار بوده اند.

فلذا روز به روز موجب واگرائی بیشتر شده است، گرایش مردم به خاطر این تصور می باشد که می پندارند، با الحاق به قم شرایط محیطی و اجتماعی مطلوب تری خواهند داشت.

در مقوله انتخاب فرماندار دلیجان نیز، به همین جهت هست که نماینده جبهه پایداری شهرستان می‌خواهد، با انتصاب فردی همسو بتواند دلیجان را منتزع کند و به قول قم الحاق شود. این موضوع عملاً در وزارت کشور در حال پیگیری میباشد.

از استانداری انتظار می‌رود توجه بیشتری شود؛ خواست اکثریت مردم این نیست. دلیجان به خاطر صنعتی بودن سازگاری بیشتری با استان مرکزی دارد ولیکن بی توجهی مسئولین استانی موجب دامن زدن به تبعیض ها شده.

از جناب یوسفی فردی هستند که نگران دلیجان می باشد و برای رفع این تبعیض‌ها تلاش می‌کند؛ جا دارد حرکتی که خود آقای استاندار آغاز کرده و ایشان را سرپرست کردند، تکمیل نموده و با توجه به حمایت های گسترده حکم ایشان صادر شود؛ تا بتوانند سر و سامانی به مشکلات دهند.

با توجه به پاکدستی ، خوشنامی و سوابق دوران بخشداری،ایشان؟ از اقبال عمومی مناسبی برخوردار هستند.

واقع بینی، عدالت، سلامت و بومی بودن از صفات بارز ایشان است که موجبات رضایت عمومی را در پیش خواهد داشت.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*