پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۶ فروردین ۱۳۹۸
محمدرضا نجفى  نماینده اصلاح طلب تهران  گزینه جدید سکانداری وزارت صنعت معدن و تجارت
اجتماعی

محمدرضا نجفى نماینده اصلاح طلب تهران گزینه جدید سکانداری وزارت صنعت معدن و تجارت

Virtual editor
29 مهر 1397
بازدید: 83
نظرات: 0

هم زمان با دستور ریاست جمهوری مبنی بر استفاده از نیروهای جوان گزینه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت  مطرح شد

محمدرضا نجفى  نماینده اصلاح طلب تهران گزینه جدید سکانداری وزارت صنعت معدن و تجارت

عطریاس: با انصراف «رضا ویسه»، «محمدرضا نجفى» نماینده ى مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به عنوان گزینه اصلاح طلبان و دولت براى تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شد.

بعد از آن که رضا ویسه گزینه ی اصلی وزارت صنعت، معدن وتجارت از انصراف خود برای تکیه بر کرسی وزارت صمت خبر داد و اسامی جدیدی به منظور سکانداری این وزارت خانه اعلام شد که در حال حاضر محمدرضا نجفى، نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مهتمل ترین گزینه ی دولت براى این وزارتخانه است.

نجفى عضو فراکسیون امید، نائب رییس مجمع نمایندگان استان تهران و از اعضاى مؤثر کمیسیون صنعت، معدن و تجارت در مجلس می باشد که مورد اقبال عمومی قرار دارد چرا که سال ها مدیریت در حوزه ی صنعت و بنگاه هاى اقتصادى را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

معرفی این نماینده اصلاح طلب با دستور ریاست جمهوری مبنی بر استفاده از نیروهای جوان در پست های مدیریتی هم زمان شده است که در ادامه یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان تهران به آن اشاره می کند.

نجفی و رحمانی گزینههای نهایی وزارت صنعت هستند

نماینده مردم تهران از معرفی دو گزینه برای وزارتخانه‌های کار و اقتصاد خبر داد و نجفی نماینده تهران را گزینه مناسبی برای وزارت صنعت دانست.

عبدالرضا هاشم‌زایی درباره گزینه‌های پیشنهادی برای وزارت صمت گفت: هفته پیش چهار گزینه را برای این وزارتخانه به کمیسیون صنایع و معادن مجلس معرفی کردند که سه تن از آنان آقایان نجفی، ویسه و رحمانی بودند.

وی تصریح کرد: کمیسیون صنایع و معادن دو گزینه یعنی نجفی و ویسه را مناسب دانست اما آقای ویسه در نامه ‌ای به رییس‌جمهور با ذکر دلیل انصراف داد.

نماینده مردم تهران عنوان کرد: قبل از این هم ما در جمع نمایندگان بحث‌هایی درباره این وزارتخانه داشتیم که نجفی را گزینه مناسبی می‌دانستیم، اما باید دید سیاست رییس‌جمهور نیز همین باشد یا نه.

وی با بیان اینکه در بین این چهار گزینه زمینه رای نجفی بهتر و مناسب‌تر است تاکید کرد: آقای نجفی قبلا در حوزه صنایع حضور داشته و فردی صنعتی است.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس اظهار کرد: من شنیده بودم که یک هفته قبل قرار بوده چهار گزینه برای چهار وزارتخانه معرفی شوند و به دلایلی که استقبال از این چهارگزینه مثبت نبود و این در مصاحبه‌ها و زمزمه‌های نمایندگان هم دیده می‌شد به همین دلیل رییس جمهور این معرفی‌ها را یک هفته عقب انداخت.

هاشم‌زایی افزود: من امروز شنیدم که رئیس‌جمهور یکشنبه گذشته از دو گزینه را به مجلس معرفی نخواهد کرد که گزینه‌های وزارت اقتصاد و کار معرفی می‌شوند و معرفی گزینه‌های وزارت راه و شهرسازی و صنایع و معادن به زمانی دیگر موکول خواهد شد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*