پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۷ تیر ۱۳۹۸
روحانی با حمایت اصلاح طلبان رئیس جمهور شد
اجتماعی

روحانی با حمایت اصلاح طلبان رئیس جمهور شد

Virtual editor
13 بهمن 1397
بازدید: 794
نظرات: 0

آقازاده، استاندارمرکزی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

روحانی با حمایت اصلاح طلبان رئیس جمهور شد

گروه شهری :سینا علیدادی

علی آقازاده، استاندار مرکزی درنشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر با نظر واعظی که گفته بود دولت روحانی با اصلاح طلبان ائتلافی نداشته موافق  است، گفت: اگر اصلاح طلبان در انتخابات اردیبهشت 96 از دولت حمایت نمی کردند کار رئیس جمهوری بسیار سخت می شد و وی با مشکل جدی رو به رو می شد.

آقازاده ادامه داد: البته برداشت رسانه ها از صحبت های جناب واعظی کاملا یک طرفه بود. احساس من این است که طیف اصلاح طلبان سبب پیروزی دولت در انتخابات 96 شد بنابراین باورم بر این است که به جایی رسیدم که اگر گروه های سیاسی شناسنامه دار در انتخابات با یکدیگر ائتلاف نکنند، قطعا روند انتخابات ها با مشکل رو به رو می شود.

وی افزود: شاهد این موضوع نیز بودیم که اشخاصی با گرایش اصولگرایانه معتدل، بار وسیعی از انتخابات سال 96 را بر دوش کشیدند.

استاندار مرکزی اظهار کرد: از سال 92 تا به امروز هر پیروزی که در انتخابات به وجود آمد به دلیل ائتلاف اصلاح طلبان با اعتدالیون بود بابت همین این موضوع را یک تمرین درست از دموکراسی می دانم که باید شرایط را برای ادامه آن مهیا ساخت.

کارکانال هاى جعلى و بى نام و نشان تلگرامى تزریق نا امیدى است

آقازاده، استاندار مرکزی در انتقاد از فعالیت کانال های تخریبی علیه  مسوولان اظهار کرد: رسانه های مجازی غیر مجاز و بی نام و نشان که خود را مدعی اسلام معرفی می کنند تنها کارشان، تزریق ناامیدی به جامعه است.

وی ادامه داد: رسانه های مجهول الهویت در پی ایجاد شکاف بین مردم و دولت هستند و به ظاهر دم از اسلام و مردم می زنند در صورتی که هیچ بویی از اسلام و شرف نبرده اند و سر در آخور دشمنان نظام دارند.

آقازاده افزود: مطرح کرده اند که پسر بنده در باشگاه آلومینیوم اراک نقش دارد در صورتی که پسر بنده هیچ نقش و شغلی در هیچ کجای استان مرکزی ندارد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل مسائل مالی بازداشت شده است

استاندارمرکزی درباره شرایط باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک، گفت: درحال حاضر مدیرعامل سابق باشگاه آلومینیوم به دلیل مسائل مالی بازداشت شده و این مهم توسط مراجع ذیربط درحال بررسی است. بنده قبل از بازداشت مدیرعامل سابق از موضوع خبر داشتم و به مسوولان امر تأکید کردم که بروند و تمامی مسائل سال های گذشته باشگاه را مورد بررسی قرار دهند و سپس به اطلاع عموم برسانند.

آقازاده ادامه داد: امروز تیم فوتبال آلومینیوم آماده قهرمانی است اما این نکته را باید بگویم که عده ای در استان هستند که نمی خواند این تیم قهرمان شود. خوشبختانه تا الان در برابر آن ها مقاومت کردم ولی اگر لازم باشد در آینده افشاسازی خواهم کرد.

وی اضافه کرد: جناب اکبرزاده، رئیس دفتر بنده که نائب رئیس هیات مدیره باشگاه آلومینیوم هم است به عنوان نماینده من در باشگاه حضور ندارد بلکه حضور ایشان به دلیل پیشینه ورزشی می باشد که بعد از حضور در استان مرکزی سبب شد از وی دعوت به همکاری شود لذا درحال حاضر هم اگر اکبرزاده از باشگاه آلومینیوم خارج شود، بنده خوشحال می شوم.

استاندار اظهار کرد: بنده از نظر رسمی هیچگونه اشرافی بر باشگاه آلومینیوم ندارم و اگر حساسیتی درباره این باشگاه نشان می دهم به نوعی یک ورود و واکنش مثبت به حساب می آید تا نهایتا منجر به کسب جایگاه در لیگ برتر برای استان مرکزی شود.

نشاط اجتماعی با دستورالعمل و بخشنامه ایجاد نمیشود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی نیز در این نشست گفت: نشاط اجتماعی با دستورالعمل و بخشنامه‌ ایجاد نمی‌شود.

بهروز اکرمی با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی با دستورالعمل و بخشنامه‌ ایجاد نمی‌شود، افزود: این روزها مردم با مشکلاتی مواجه هستند که برای عبور از آن نیازمند تعامل دوجانبه بین دولت و مردم هستیم.

وی با بیان اینکه برگزاری کنسرت تنها یکی از مظاهر افزایش نشاط اجتماعی در جامعه است، گفت: نباید برای توسعه نشاط اجتماعی تنها از دولت انتظار داشت بلکه باید تعاملات شکل گیرد، به جهت افزایش نشاط اجتماعی برنامه‌های زیادی در استان مدنظر است و دستگاه‌های اجرایی نیز می‌توانند خود مبدع نشاط اجتماعی باشند.

اکرمی با تاکید براینکه خنده و خوشحالی حق مردم ماست و قطعا می‌توان این امر را محقق کرد، در خصوص مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های صنعتی و اقتصادی بیان کرد: بنگاه‌های اقتصادی و صنایع الزام قانونی و اداری برای انجام مسئولیت های اجتماعی دارند و باید این مسئولیت را به شایستگی اجرا کنند و پس از ایام مبارک فجر وظایف هریک از این بنگاه‌ها در قبال مسئولیت های اجتماعی مشخص می شود.

هزینه استقلال بالاست

وی تصریح کرد: مردم ما در بهمن 1357 تصمیم گرفتند که خودشان کشورشان را مدیریت کنند که این تصمیم هزینه سنگینی به دنبال داشت و تا به امروز نیز این هزینه پرداخت شده است، هزینه استقلال بالاست و مسولان وظیفه دارند با مردم ارتباط بی‌واسطه‌ای داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اضافه کرد: براساس تصمیم اتخاذ شده براساس یک برنامه زمانبندی شده تمامی مدیران دستگاه های اجرایی هر هفته در نمازجمعه شهرهای استان حاضر و دستاوردهای خود را به مردم گزارش می دهند و این امر تنها محدود به دهه فجر نیست بلکه به صورت مستمر دنبال می شود و در جلسات نیز باید در کنار مدیران نماینده اقشار مختلف مردم حضور داشته باشند.

اکرمی خواستار ارائه تصویری زیبا از استان مرکزی جهت جذب سرمایه‌گذار که توسعه استان را به دنبال دارد شد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*