پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۷ تیر ۱۳۹۸
حاشیه های استاندارد
استان مرکزی

حاشیه های استاندارد

Virtual editor
15 بهمن 1397
بازدید: 168
نظرات: 0

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ناگهان به اراک آمد

حاشیه های استاندارد

پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد کشور: تغییر مدیریت در اداره استاندارد قطعا به نفع استان خواهد بود

عطریاس: رئیس سازمان ملی استاندارد کشور به طور ناگهانی به اراک سفر کرد.

نیره پیروزبخت، پس از دیدار با نماینده ولی فقیه در جمع پرسنل و کارکنان اداره کل استاندارد استان مرکزی حضور یافت.

با توجه به حاشیه‌های تغییر مدیریتی اخیر در اداره کل استاندارد استان مرکزی و انتقاداتی که به این جابجایی صورت گرفته است، بسیاری بر این عقیده اند که سفر ضرب‌العجل رئیس سازمان ملی استاندارد به خاطر پایان دادن به تب حاشیه های ایجاد شده و نیز به گونه ای، رایزنی برای تثبیت جایگاه مدیر انتخابی وی است؛ و شاید نوعی مراسم رسمی معارفه “مهناز جعفریان” در حضور کارکنان اداره کل استاندارد استان مرکزی بوده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که پرسنل و کارکنان اداره کل استاندارد، نسبت به جابجایی مدیریتی که اخیراً در این مجموعه صورت گرفته نه تنها رضایت نداشته که نگرانی هایی نسبت به وضعیت خود و آینده اداره دارند؛ اما “نیره پیروزبخت” رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در گفت‌وگو با عطریاس، بومی بودن “مهناز جعفریان” مدیر جدید اداره استاندارد استان مرکزی را نقطه عطف این جابه‌جایی دانسته و این تغییر را امیدوارکننده عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه جعفریان مدیری توانمند و بومی است اظهار داشت: این جابه‌جایی برای تعالی سازمان و ارتقای جایگاه اشخاص انجام گرفته است و قطعا به نفع استان خواهد بود.

پیروزبخت در پاسخ به سوالات عطریاس مبنی بر اینکه مدیر جدید، زاده استان گیلان بوده و غیر بومی استان است بیان داشت: اجداد وی ساوه ای هستند؛ بنابراین وی بومی محسوب می شود.

وی در جمع پرسنل و کارکنان اداره استاندارد استان مرکزی نیز اظهار داشت: من به دنبال ارتقای جایگاه همه همکاران خود در کشور هستم و امیدوارم همه همکاران همچون جعفریان که از استانی به استان مرکزی آمده است؛ از این استان به سایر استان‌ها برای ارائه خدمات در پست مدیریت انتخاب شوند.

پیروزبخت علت سفر خود به اراک را تقدیر از همکاران مجموعه استاندارد و توصیه آنها برای پرهیز از هرگونه هیجانات احساسی و ادامه روند فعالیت خود در کنار مدیر جدید عنوان و اظهار امیدواری کرد: سال آینده با افتخار خواهم گفت با این تغییر مدیریتی در اداره کل استاندارد استان مرکزی، به درجه ای چشمگیر از پیشرفت رسیده ایم.

رئیس سازمان ملی استاندارد کشور، خود را نیز بومی استان مرکزی عنوان کرد و گفت: اگر حساسیت بنده نسبت به استان مرکزی بیشتر از سایر استان ها نباشد، قطعاً کمتر نیز نخواهد بود؛ و با این جابه‌جایی، خیر استان را خواسته ام.

شایان ذکر است سفر ناگهانی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به اراک با حواشی نیز همراه بود.

وی بعد از دیدار با امام جمعه، برای حضور در اداره کل استاندارد استان مرکزی، در فضایی کاملاً امنیتی و بدون حضور خبرنگاران در این اداره حضور یافت.

نشست پیروزبخت با پرسنل اداره با حضور نیروی انتظامی و ممانعت جدی از حضور خبرنگاران به داخل ساختمان، پشت درهای بسته و آن سوی نگاه‌های منتظر رسانه‌ها انجام شد. در ادامه نشست مذکور، با وساطت و همکاری مدیر کل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد کشور که هیاتی را به اراک همراهی کرده بود، به خبرنگاران اجازه ورود به فضای جلسه داده شد و جلسه با پرسش و پاسخ هرچند کوتاه از سوی خبرنگاران خاتمه یافت.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*