پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۵ خرداد ۱۳۹۹
روحیه ای استانداردی داشته، دارم و خواهم داشت
استان مرکزی

روحیه ای استانداردی داشته، دارم و خواهم داشت

Virtual editor
23 بهمن 1397
بازدید: 841
نظرات: 0

سها، مدیر کل سابق استاندارد استان مرکزی در گفت و گو با عطریاس:

روحیه ای استانداردی داشته، دارم و خواهم داشت

گروه اقتصاد و صنعت: پس از ایجاد شگفتی های بسیاری که با جابجایی، مدیرکل پیشین استاندارد استان مرکزی فراگیر شد، بحث های متفاوتی پیرامون بومی بودن یا نبودن سرپرست جایگزین شده اعزامی از استان گیلان از سوی رئیس سازمان استاندارد کشور مطرح شد؛  که  با توجه به این اظهارات می توان نتیجه گرفت که  مباحث قابل اشاره و مستندی که قابلیت پرداخت به آن وجود داشته باشد در این جابجایی مطرح نبوده است.

بدیهی است که ارائه توضیحات قانع کننده به افکار عمومی از سوی مسئولان استان برای جابجایی مدیری در این پست حساس، با توجه به موفقیت های متعدد کسب شده به واسطه صنعتی بودن استان مرکزی، خلا بزرگی است که در تغییرات اخیر در اداره کل استاندارد استان مرکزی احساس می شود.

همچنین عدم برگزاری مراسم رسمی تودیع و معارفه برای مدیران پیشین و جدید این اداره، کنج همگان را کاو کرده است که علت نا موجه این تغییر ناگهانی چه بوده و چرا بی هیچ اشاره‌ای به سوابق و فعالیتهای مدیر سابق و جابجایی ناگهانی وی، جایگزینی سرپرستی جدید و به اصطلاح بومی بر صندلی مدیریت اداره کل استاندارد استان مرکزی تکیه زد.

حتی در سفر ناگهانی نیره پیروزبخت رئیس استاندارد کشور به استان مرکزی نیز هیچ پاسخ قانع کننده ای برای علل این جابجایی عنوان نشد.

مدیر سابق اداره کل استاندارد استان مرکزی در پاسخ به عطر یاس، سکوت خود در مقابل این روند جابجایی را حفظ مصلحت و منافع سازمان ملی استاندارد و استان ذکر کرد.

وی بیان داشت: اگرچه علی القاعده می بایست طبق روال جاری در تغییر مدیریت ها، بنده برای تودیع به مراسم معارفه مدیر جدید دعوت می‌شدم ولی  تودیعی رسمی صورت نگرفت ؛  اما بدرقه ی  بسیار احساسی و محبت آمیز همکارانم در این اداره ، از هر مراسم تودیعی دلچسب تر بود.

سها ادامه داد: اینگونه برخوردها طبیعی به نظر نرسیده و حاشیه های بیشتری را به همراه می‌آورد.

مدیرکل سابق استاندارد استان مرکزی تاکید کرد: بنده دارای روحیه استانداردی بوده ؛ هستم و خواهم بود و  در صورت اقتضای مصالح خدمت رسانی، زمانی به خانواده استاندارد، در هر جایگاهی بازخواهم گشت.

وی خاطر نشان ساخت: برای جابجایی بنده، مدیران استان اعم ازشخص استاندار و غالب مجمع نمایندگان ، واکنش‌های مقاومتی بسیاری داشته اند؛ و حتی نمایندگان لیست امید گله مندی وسیع خود را در سطح ملی طرح نمودند.

وی افزود: همواره تلاش داشته ام که از دوره 24 ساله ای تحصیلاتی خود، بیشترین خدمت رسانی را به استان داشته باشم؛ که در حال حاضر به قطع و به خیریتی شرایط اینگونه رقم خورده است.

وی در زمینه نحوه برخورد با خبرنگاران در ممانعت از ورود آنها به نشست مشترک رئیس سازمان استاندارد کشور با پرسنل و کارکنان اداره گفت: سابقه چنین برخوردی را در اداره کل در حافظه ندارم و بنده همواره به مقام و جایگاه همکاران رسانه احترام گذاشته ام.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*