پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۸ خرداد ۱۳۹۹
روند انتصاب های آقازاده به سمت« احمدی نژادی»  شدن‌ می رود
استان مرکزی

روند انتصاب های آقازاده به سمت« احمدی نژادی»  شدن‌ می رود

Virtual editor
27 بهمن 1397
بازدید: 1,081
نظرات: 0

حمزه لو رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با انتقاد از انتصاب مجید عسگری

 به عنوان سرپرست حوزه سیاسی :

روند انتصاب های آقازاده به سمت« احمدی نژادی»  شدن‌ می رود

اصلاح طلبان زیر بار انتصاب یک اصول گرا در حوزه سیاسی نمی روند

استاندار قدر همدلی اصلاح طلبان را نمی داند

نخستین قدم اکرمی ناامید کننده بود

گروه سیاسی: رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مرکزی با انتقاد از انتصاب مجید عسگری به عنوان سرپرست اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مرکزی بیان داشت: در حالی که استاندار مرکزی اذعان به داشتن پیشینه اصلاح طلبی و عضویت در شورای اصلاح طلبان دارد، در سالی که انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم یک فردی که حتی اصولگرایان نزدیک به دولت هم به ایشان انتقاد دارند و سابقه اش نزدیک به جریان سیاسی مخالف دولت هست را به  سمت سرپرست حوزه سیاسی استانداری انتصاب و همه اصلاح طلبان را شگفت زده کرده است.

اصلاح طلبان دیگر در مواجهه با این رفتارهای استاندار سکوت نمی کنند و آقای آقازاده در انتصاب اخیر در حوزه سیاسی باید تجدید نظرکند.

وهاب حمزه لو تصریح کرد: روند انتصاب های آقازاده استاندار مرکزی نه تنها اصلاح طلبانه نیست بلکه اصول گرایان حامی دولت نیز جایگاهی ندارند و انتصاب های ایشان به سمت احمدی نژادی شدن می رود.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مرکزی افزود:متاسفانه آقای آقازاده قدر همدلی اصلاح طلبان را نمی داند. انتظار رفتار متعهدانه ای نسبت به رای مردم از ایشان داریم.

حمزه لو افزود: معاون سیاسی جدید استانداری استان مرکزی هم کلا شناختی از استان ندارد و با انتصاب عجیب آقای عسگری در زیرمجموعه شان سطح اصلاح طلبی خود را برای ارزیابی عملکردشان در معرض قضاوت قرار دادند.

متاسفانه نخستین قدم آقای اکرمی که ادعای اصلاح طلبی دارند ناامیدکننده بود. وی گفت: به عنوان رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مرکزی با انتصاب صورت گرفته به شدت مخالف و خواستار تصحیح روند کنونی هستیم و اصلاح طلبان به زودی در بیانیه ای به این انتصاب اعتراض می کنند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*