پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۴ تیر ۱۳۹۹
نحوه تخصیص اعتبارات بودجه به برنامه های کاری شهرداری در سه ماهه دوم سال ۹۸
اجتماعی

نحوه تخصیص اعتبارات بودجه به برنامه های کاری شهرداری در سه ماهه دوم سال ۹۸

Virtual editor
21 تیر 1398
بازدید: 814
نظرات: 0

‍ در جلسه کمیته تخصیص اعتبارات بودجه شهرداری بررسی شد؛

نحوه تخصیص اعتبارات بودجه به برنامه های کاری شهرداری در سه ماهه دوم سال ۹۸

 

در جلسه کمیته تخصیص اعتبارات بودجه شهرداری اراک که به ریاست خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و با حضور خراجی معاون مالی و اقتصادی و روسای سازمان های تابعه شهرداری اراک برگزار شد، پیرامون عملکرد بودجه ای سه ماهه نخست سال ۹۸ شهرداری و سازمان های تابعه بحث و بررسی صورت گرفت.

خراجی معاون مالی و اقتصادی شهرداری اراک در این نشست تاکید کرد که سازمان ها می بایست در بحث هزینه کرد بر اساس برنامه، اولویت و اقداماتی که در راس امور قرار دارند، مسایل کاری مربوط به سازمان مربوطه را پیگیری و اجرایی نمایند.وی همچنین در ادامه به خرید تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی آتش نشانی به ویژه نردبان تاکید کرد و این موضوع را جزء برنامه های کاری مهم شهرداری عنوان کرد که می بایست هرچه سریعتر اجرایی شود.

خانمحمدی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اراک در ادامه این نشست با بیان این موضوع که طبق دستور شهردار اراک، انجام کلیه امور مربوط به مناقصه ها، تعیین پیمانکار و عقد قرارداد باید در اولویت کاری سازمان ها قرار گیرد و این مهم تا قبل از نیمه دوم سال جاری انجام شود، گفت:بودجه تخصیص داده شده به برنامه ها و فعالیت های کاری سازمان ها می بایست بر اساس اولویت و با برنامه ریزی هزینه شود. وی خرید نردبان و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی آتش نشانی را در اولویت برنامه کاری شهرداری عنوان کرد و افزود:تجهیزات مذکور باید هرچه سریعتر و قبل از اینکه قیمت ها بیشتر از این افزایش پیدا کند، به صورت شرایطی خریداری شود چرا که این مهم حق شهر اراک و شهروندان می باشد که از سطح ایمنی مطلوب در زمان وقوع حوادث برخوردار باشند. در ادامه این نشست روسای سازمان های تابعه شهردای به ارایه برنامه ها و فعالیت های خود جهت برنامه ریزی بر اساس بودجه تخصیص داده شده در سه ماهه دوم سال جاری پرداختند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*