پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۸ بهمن ۱۳۹۸
برخی اصولگرایان تندرو هستند
استان مرکزی

برخی اصولگرایان تندرو هستند

Virtual editor
31 تیر 1398
بازدید: 518
نظرات: 0

جودکی، فعال سیاسی اصولگرا و عضو هیات رئیسه خانه احزاب استان مرکزی:

برخی اصولگرایان تندرو هستند

 

گروه سیاسی: حجت اله جودکی، عضو هیات رئیسه خانه احزاب استان مرکزی در گفت و گو با عطریاس از تندروی برخی اصولگرایان در استان انتقاد کرد و گفت: برخی اصولگرایان در استان تندرو هستند.

این عضوهیئت رئیسه خانه احزاب استان مرکزی در ادامه ضمن انتقاد از دولت به عطریاس گفت: علی رغم کمک های موثر اصولگرایان حامی دولت، این قشر از طرف دولتمردان مورد بی مهری قرار گرفته است.

متن کامل گفت و گوی عطریاس با حجت ا.. جودکی در ادامه می آید:

وضعیت و آرایش سیاسی اصولگرایان در سال جاری، که  انتخابات مجلس هم در پیش داریم چگونه می بینید؟

اصولگرایان هم مانند سایر جریانات در جهت همگرایی برای لیست واحد در حال حرکتند.

علت چند پارچه شدن اصولگرایان در پایتخت و استان مرکزی را چه می دانید ؟

در تهران و پایتخت اصولگرایان با محوریت روحانیت و در راس آن حضرت آیت اله موحدی کرمانی در تلاش برای لیست واحد هستند و شعبات این ائتلاف به استانها هم رسیده جلسات هفتگی و ماهانه هم دارند. در بعضی استانها ممکن است موفق باشند ودر دو یا چند استان هم به دلایل شکل گیری اصولگرایان حامی دولت ممکن است لیست ها کمی متفاوت باشند واین طبیعی است.

ممکن است اصولگرایان حامی دولت در تهران و استانها به سمت اصولگرایان حرکت کنند و دلیل آن هم مشخص است چرا که این قشر در انتخابات ریاست جمهوری کمک موثری به دولت کردند اما از طرف دولتمردان و مسئولان مورد بی مهری قرار گرفتند و در تقسیم پستها در هیچ یک از استانها از توان و پتانسیل آنان در خدمت رسانی به مردم استفاده نگردید در حالیکه هزینه های معنوی بالایی را برای حمایت از دولت تدبیر وامید دادند. استان مرکزی یکی از مصادیق بارز در این خصوص است؛ نه اینکه پستی در خدمت رسانی به مردم و شهروندان در اختیار ما قرار نگرفت بلکه نیروهای وابسته به ما در سازمانها، ادارات کل ودانشگاهها در حال عزل یا حذف قرار گرفته اند.

گزارشاتی هم به استاندارمحترم و زیرمجموعه ایشان و سایر ادارات داشته ایم اما متاسفانه هیچ کمکی عملیاتی تا کنون انجام نگرفته است واین موجب شده تا نیروهایمان، سرد ویا بی انگیزه شوند. خلاصه اینکه به اصولگرایان حامی دولت از طرف نماینده عالی ایشان پشیزی داده نشده وتوجه ای نگردیده است.

پستهای خالی در استان وجود دارد و به صورت مصداقی به مسئولین ونمایندگان حامی دولت محترم داده شده است اما گویا نماینده عالی دولت هیچ برنامه ای برای این گروه ندارند. البته چه به ما پستی داده شود یا داده نشود ما به وظیفه تشکیلاتی خود عمل می کنیم و با شدت وحدت تمام برای حضور حد اکثری شهروندان ایرانی واستان مرکزی در پای صندوقهای رای تلاش خواهیم کرد.

فکر می کنید اصولگرایان در انتخابات مجلس لیستی واحد ارائه کنند یا خیر ؟

این احتمال وجود دارد که بخشی از لیست ما با سایر اصولگرایان مشترک و بخشی نیز با سایر جریانات دیگر مشترک باشد.

انشقاق اصولگرایان  در استان مرکزی را چقدر جدی می دانید؟

در استان مرکزی از گذشته چنین بوده که اصولگرایان در ایدوئولژی و افکار و سلایق با هم تفاوت دارند. برخی تندرو هستند و دنبال منافع شخصی خود هستند اما گروهی هم اصولگرای واقعی و حق طلبند و دنبال منویات مقام معظم رهبری بوده و دغدغه معیشت مردم و اشتغال و توسعه همه جانبه کشور و میهن اسلامی را دارند. اگر لیستهای انتخاباتی گذشته هر دو گروه مطالعه شود، گروه اصولگرایان حق طلب از موفقیت بالایی برخوردار بوده اند.

حضور مردم در انتخابات اخیر را چگونه ارزیابی می کنید؟

دولت محترم در معشیت مردم؛ کنترل تورم؛ شاخص آموزش؛ شاخص رفاه؛ بهداشت و… بالاخص در دور دوم موفق نبوده و لذا ممکن است نسبت به مسئولین بد بین باشند.

برای برون رفت باید فضای سیاسی کشور کمی باز گردد و با وضع قوانین نو و جدید در وقت باقی مانده تا انتخابات از تمامی سلایق فکری و قومیت ها برای حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای ایجاد گردد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*