پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۹ تیر ۱۳۹۹
در انتخابات با هیچ گروه سیاسی غیراصلاح طلب ائتلاف نمی کنیم
استان مرکزی

در انتخابات با هیچ گروه سیاسی غیراصلاح طلب ائتلاف نمی کنیم

Virtual editor
3 شهریور 1398
بازدید: 383
نظرات: 0

کمیجانی، رابط استان مرکزی در شورای سیاستگذاری اصلاحات کشور:

در انتخابات با هیچ گروه سیاسی غیراصلاح طلب ائتلاف نمی کنیم

گروه سیاسی: اولین جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان مرکزی، با حضور اعضای شورای هماهنگی و نمایندگان احزاب استان مرکزی به ریاست کمیجانی، رابط استان مرکزی در شورای سیاست گذاری کشور، در اراک برگزار شد.

به گزارش عطریاس به نقل از رسانه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مکزی، فرج کمیجانی در این جلسه با بیان اینکه وحدت میان تمام احزاب اصلاح طلب، هدف اصلی شورای سیاستگذاری است، گفت: در جلسه ای که با آقای خاتمی داشتیم ایشان تنها راه حل موفقیت جریان اصلاحات در انتخابات مجلس را حرکت ذیل شورای سیاستگذاری اصلاحات و بهره گیری از تمام توان نیروهای اصلاح طلب دانست.

کمیجانی تصریح کرد: در مسیر انتخابات با هیچ گروه سیاسی اصولگرا، اعتدالی و گروه های غیر اصلاح طلب ائتلاف نخواهیم کرد. و در انتخابات پیش رو به هیچ عنوان با حزب اعتدال و توسعه ائتلاف نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: اصل اساسی ما در انتخابات پیش رو، حضور اصلاح طلبان اصیل و باکیفیت است. بنابراین حضور اقلیتی اصلاح طلب با کیفیت در مجلس آتی اولویت دارد به حضور جمعیتی کثیر اما شبه اصلاح طلب و محافظه کار.

کمیجانی در خصوص ارتباط شورای همانگی و شورای سیاستگذاری در انتخابات پیش رو اظهار داشت: شورای هماهنگی کماکان به فعالیت خود ادامه خواهد داد و منافاتی میان برنامه های شورای هماهنگی و شورای سیاستگذاری نیست و جلسات هر دو شورا برگزار خواهد شد.

مغز شورای سیاستگذاری را شورای هماهنگی تشکیل خواهد داد اما در جهت فراگیری اندیشه و حرکت سیاسی، 14 الکترال به جمع شورا اضافه می شود که آنها نیز با پیشنهاد احزاب انتخاب خواهند شد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*