پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۶ فروردین ۱۳۹۹
استراتژی فراکسیون امید حفظ انسجام درونی و همگرایی است
استان مرکزی

استراتژی فراکسیون امید حفظ انسجام درونی و همگرایی است

Virtual editor
8 شهریور 1398
بازدید: 361
نظرات: 0

نادری،رئیس فراکسیون امید شورای شهر اراک در آستانه برگزاری انتخابات درون شورایی مطرح کرد:

استراتژی فراکسیون امید حفظ انسجام درونی و همگرایی است

حائری، رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان استان مرکزی: اعضای فراکسیون امید همچنان بر عهد خود پایبند هستند

 

عطریاس: رئیس فراکسیون امید شورای شهر اراک در آستانه سومین انتخابات درون شورایی از وحدت رویه اعضای این فراکسیون خبر داد.

سعید نادری رئیس فراکسیون امید شورای شهر اراک در گفتگو با عطریاس با اشاره به اینکه این فراکسیون ۱۰ تعهد به شهروندان داشته است گفت: فراکسیون امید از آغاز شورای پنجم اجرای تعهداتی که به شهروندان داشته را در دستور کار خود قرار داده است که در همین راستا تا امروز سه تعهد را عملیاتی کرده است و همچنان پیگیر سایر وعده هاست .

نادری ادامه داد :از تعهدات تحقق یافته فراکسیون امید می توان به سنددار کردن املاک قولنامه‌ای شهر اراک، تعیین تکلیف پروژه ۵۵ متری بعد از قریب به دو دهه و تصویب طرح جامع شهر اراک اشاره کرد .

وی افزود: فراکسیون امید شورای شهر اراک در نظر دارد در سال سوم شورا اجرای پروژه های جدید عمرانی را آغاز کند ؛ چرا که طی دو سال گذشته این فراکسیون تمام تمرکز و هم و غم خود را بر تکمیل پروژه های نیمه کاره گذاشته که ارثیه دوره های گذشته مدیریت شهری بودند.

نائب رئیس شورای شهر اراک اظهار داشت: مدیریت شهری طی دو سال گذشته تقریباً تمامی منابع اعتباری خود را صرف تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کرده اما به هر سو امیدوار است که در سال آتی چندین پروژه جدید شامل: پیاده راه سازی مرکز شهر اراک، اجرای تقاطع های غیرهمسطح سه راهی خمین و میدان امام حسین (ع) ، ساخت دیواره ساحلی رودخانه و اجرای پروژه بزرگراهی که موازی راه آهن را عملیاتی کند.

نادری در پایان درباره برگزاری انتخابات هیات رییسه شورا و روی کار آمدن هیئت رئیسه جدید بیان کرد: استراتژی فراکسیون امید، حفظ انسجام و ادامه دار بودن آن خواهد بود؛ به طوری که  اعضای فراکسیون امید به هر جمع بندی که درباره انتخابات هیئت رئیسه برسند، آن را در صحنه رسمی شورای شهر اجرایی می‌کنند.

حائری رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مرکزی در خصوص پایبندی اعضای فراکسیون امید شورای شهر اراک به میثاق نامه خود اظهار کرد: علی رغم آنکه فشارهای بسیاری از جانب گروه های سیاسی غیر همسو و برخی نهادهای دولتی به اصلاح طلبان وارد می‌شود همچنان اعضای فراکسیون امید شورای شهر اراک ، برعهد خود پایبند هستند .

حائری ادامه داد: جناح‌های سیاسی مخالف اصلاح طلبی با فشارهای گوناگون در تلاش هستند تا تمرکز اصلاح طلبان را در آستانه برگزاری انتخابات مجلس بر هم زنند که خوشبختانه این مهم تا به امروز، با همگرایی اعضای فراکسیون امید ناکام مانده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر جریان اصلاحات به سمت همگرایی در حرکت است و تمامی اعضای شورای هماهنگی و فراکسیون امید شورای شهر بر آن تاکید دارند.

اعضای فراکسیون امید در پارلمان شهری، منفعل عمل نخواهند کرد و با وحدت درون فراکسیونی خود اسیر بازی‌های رسانه‌ای جریان های مقابل نمی‌شوند. حائری با اشاره به حمایت همه جانبه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان از اعضای فراکسیون شورای شهر اراک اظهار داشت: شورای هماهنگی همانند سال های گذشته هنوز هم دیدگاه نظارتی و حمایتی خود را در قبال فراکسیون امید حفظ کرده است چرا که اعضای این فراکسیون گوش شنوایی برای نظرات و مشورت های اعضای جبهه اصلاح طلبی به منظور ایجاد رفاه شهروندی در اراک دارند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*