پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۶ فروردین ۱۳۹۹
به فراکسیون پایبند هستیم
اجتماعی

به فراکسیون پایبند هستیم

Virtual editor
11 شهریور 1398
بازدید: 485
نظرات: 0

اعضای فراکسیون امید شورای شهر اراک در آستانه سومین سال فعالیت خود بر حفظ انسجام فراکسیونی تاکید کردند

به فراکسیون پایبند هستیم


گروه شهری:سینا علیدادی


اعضای فراکسیون امید شورای شهر اراک در آستانه برگزاری انتخابات درون شورایی با تشکیل جلسه ای هیات رئیسه این فراکسیون را انتخاب کردند.

در این جلسه کاوه فلک افلاکی به عنوان رئیس ، پیمان رشیدی به عنوان نائب رییس و طوفان محمدی به عنوان دبیر فراکسیون امید شورای شهر اراک با اکثریت آرا به مدت یک سال انتخاب شدند.

جلسه فراکسیون امید که در آستانه برگزاری سومین انتخابات درون شورایی پارلمان شهری دوره پنجم برگزار شده بود گامی موثر برای حضور منسجم اصلاح طلبان در انتخابات درون شورایی قلمداد می شود، امری که اعضای فراکسیون امید به آن تاکید دارند و حفظ انسجام را تنها راه پیشرفت و تحقق برنامه های تدوین شده خود می دانند به طوری که در گفت و گو با عطریاس، ادامه وحدت رویه فعلی را تا زمان دستیابی به تمامی برنامه های مد نظر در راستای توسعه رفاه اجتماعی شهروندان اراکی را الزامی خواندند.

مرتضی سورانه، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی

شورای شهر اراک:

فراکسیون امید در پاسخ به اعتماد مردم

منسجم عمل می کند

مرتضی سورانه، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و عضو فراکسیون امید شورای شهر اراک نیز در گفت و گو با عطریاس ضمن بیان این نکته که فراکسیون امید در آستانه نیمه دوم عمر خود قرار دارد، گفت: انتظار فعالان عرصه های سیاسی و اجتماعی و همچین شهروندان اراکی از شورای شهر و به ویژه لیست امید این است که باگذشت نیمی از راه و تجربه اندوزی و احاطه نسبی به نیازهای زیست شهری و مدیریت بهینه؛ امور شهری شاهد افزایش سرعت در پاسخگویی به نیازهای واقعی و اساسی شهروندان در ارائه خدمات و اصلاح رویکردهای مدیریت شهری باشد که تحقق این انتظار وابسته به رفتار تیمی و بهره گیری از دانش و تجربه اهل فن و متخصصان است.

سورانه ادامه داد: بنده امیدوار هستم که فراکسیون امید شورای شهر در نیمه دوم خدمت رسانی به مردم، بهتر و بیشتر از دوسال گذشته به الزامات کار شورایی، تهیه و تصویب برنامه های عمرانی، ارتقای فرهنگ شهروندی، رفاه و آسایش اجتماعی شهروندان با رویکرد اجتماعی و انسان محور بپردازد.

این عضو فراکسیون امید شورای شهر اراک خاطر نشان کرد: فراکسیون امید در دو سال گذشته به بسیاری از انتظارات و وظایف خود از جمله الزام شهرداری به تکمیل پروژه های نیمه کاره ماننده پارک بانوان، توسعه زیرساختهای ورزش همگانی، تکمیل سه سالن بزرگ ورزشی و بهره برداری از استخر شهرداری، افتتاح پل روگذر شریعتی و پل های 6 گانه در میدان ورزش موسوم به تقاطع آزادگان، شروع به کار پروژه های بر زمین مانده بازآفرینی شهری در بافت های فرسوده، تعیین تکلیف پروژه فرسایشی 58 متری و رفع نگرانی و بلاتکلیفی اهالی طرح مذکور پرداخته است.

سورانه اضافه کرد: فراکسیون امید شورای شهر اراک در راستای اعمال مدیریت بهتر در صرفه جویی هزینه ها و جلوگیری از ریخت و پاش های غیر ضروری در اجرای پروژه ها، خدمات اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و شفاف سازی قدم برداشته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اراک در شرح رویکرد آتی پارلمان شهری اظهار کرد: رویکرد آینده فراکسیون امید شورای شهر اراک خدمت رسانی بیشتر و سرعت بخشی به طرح ها و پروژه های عمرانی در دست اجراست و در نظر دارد با گسترش مشارکت شهروندان در امر تصمیم سازی برای زیست بهینه شهری براساس حقوق شهروندی و تکالیف مدیریت شهری و شهروندان قدم بردارد.

سورانه با تاکید بر اینکه اعضای فراکسیون امید در تصمیم گیری ها منسجم عمل می کنند، گفت: امیدوارم انسجام درونی شورا و فراکسیون امید با اتکا به تجارب مثبت دوسال گذشته باعث کیفیت بخشی به مدیریت شهری شود. فراکسیون امید برخاسته از اقبال عمومی و رای اعتماد گسترده شهروندان اراکی به لیست امید است و خود را در برابر این اعتماد عمومی مسئول و پاسخگو می داند لذا تمام همت و تلاش خود را صرف جلب رضایت عمومی شهروندان اراکی به منظور اداره شهری پاک، آباد و شایسته زندگی خواهد کرد و در این راه تنها به جلب رضایت و حفظ اعتماد مردم و شهروندان گرانقدر می اندیشد.

طوفان محمدی، رئیس کمیسیون خدمات شهری

شورای شهر اراک:

اصلاح طلبان با انسجام و همبستگی مسیر خود را در مدیریت شهری ادامه می دهند

طوفان محمدی، رئیس کمیسیون خدمات شهری و عضو فراکسیون امید شورای شهر اراک نیز فعالیت این فراکسیون را طبق برنامه های تدوین شده و برحسب یک عملکرد تشکیلاتی دانست و گفت: فراکسیون امید شورای شهر امروز دقیقا دو سال است که به شهروندان اراکی خدمات رسانی می کند که در این راستا نیز از ابتدای آغاز به کار خود طبق برنامه های تدوین شده پیش رفته است.

محمدی ادامه داد: فراکسیون امید شورای شهر اراک ده اولویت اصلی داشته و دارد که تمامی اهداف و برنامه های اجرایی خود را حول همین اولویت ها تدوین کرده و در کنار سایر برنامه های خود قرار داده است لذا باید گفت که اعضای این فراکسیون اهداف مشترکی دارند که طی دوسال گذشته به منظور تحقق آن ها، هر روز بیش از دیروز؛ انسجام خود را تقویت کرده اند.

این عضو فراکسیون امید شورای شهر اراک در تشریح برنامه های اجرا شده فراکسیون اظهار کرد: اتمام پروژه های نیمه تمام خصوصا تقاطع های غیرهمسطح اراک، تعیین تکلیف پروژه سالخورده 58 متری، اجرای برنامه های تدوین شده در عرصه مدیریت پسماند، بهسازی و ساماندهی پارک های سطح شهر، سنددار کردن خانه های قولنامه ای، استفاده از سیستم نوین آبیاری در فضای سبز شهری و اجرای سایر وظایفی که بردوش این فراکسیون بوده از اقدامات انجام شده ای است که اعضای فراکسیون امید برای ادامه این روند همچنان مصر هستند و کار را تا تحقق تمامی اهداف ادامه خواهند داد.

محمدی، رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اراک در پایان تاکید کرد: برای دستیابی به اهداف مدنظر فراکسیون امید شورای شهر اراک، اصلاح طلبان با انسجام، همبستگی و هم اندیشی در امور مختلف به مسیر خود ادامه می دهند و با قدرت تمام برای رسیدن به اهداف خود در مدیریت شهری اراک تلاش می کنند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*