پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
صابری، رئیس شورای کارگری آذرآب: صبر کارگران به لب رسیده است
استان مرکزی

صابری، رئیس شورای کارگری آذرآب: صبر کارگران به لب رسیده است

Virtual editor
16 مهر 1398
بازدید: 348
نظرات: 0

کارگران آذرآب در ورودی شهر اراک تجمع کردند

صابری، رئیس شورای کارگری آذرآب: صبر کارگران به لب رسیده است

گروه اقتصاد و صنعت:
۷۵ روز تاخیر در پرداخت حقوق و عدم واگذاری سهام شرکت آذرآب به خریدار حائز اهلیت سبب شد کارکنان و کارگران آذرآب برای چندمین بار در سال جاری دست به تجمع و اعتراض بزنند.
آذرآبی ها پس از دریافت حقوق تیرماه، همچنان منتظر تعیین تکلیف سهامدار، مدیریت و جذب پروژه به شرکت هستند ولی علی رغم وعده های مدیران و مسئولان استانی و ملی، هنوز هیچ یک از وعده ها عملی نشده و کارگران همچنان در بلاتکلیفی، روزمرگی می کنند.
رئیس شورای کارگری آذرآب در گفتگو با عطریاس با بیان مطالب فوق اظهار داشت: صبر کارگران به لب رسیده و متاسفانه علی رغم آنکه مخالف مسدود کردن راه توسط کارگران هستیم گاهی کنترل عصبانیت آن ها از شورا خارج می شود.
صابری افزود: حدود ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز ۱۵ مهرماه، بیش از ۴۰۰ نفر از کارگران با تجمع در مقابل کارخانه، مسیر را به مقصد سه راهی خمین ادامه داده و با تجمع در این منطقه، اقدام به بستن مسیر ورودی شهر کردند که با فشار شورای کارگری، مسیر را باز کردند ولی تجمع همچنان ادامه دارد.
صابری بیان داشت: فرماندار اراک و معاون سیاسی امنیتی استانداری با حضور در جمع معترضین، سعی در آرام کردن فضا را داشتند ولی متاسفانه کارگران از صبوری به تنگ آمده اند و نگران آینده زندگی خود و سرنوشت شرکت هستند.
رئیس شورای کارگری آذرآب ادامه داد: کارگران و کارکنان شرکت،هریک دارای فرزندان محصل و دانشجو هستند و طبیعتا با شروع سال تحصیلی، هزینه های خانوار افزایش می یابد و همین مسئله ناآرامی پرسنل و کارگران را افزایش داده است.

 

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*