پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۷ خرداد ۱۳۹۹
محصولات تولیدی پالایشگاه شازند باید افزایش یابد
استان مرکزی

صادق آبادی، معاون وزیر نفت در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پالایشگاه شازند:

محصولات تولیدی پالایشگاه شازند باید افزایش یابد

Virtual editor
19 آبان 1398
بازدید: 300
نظرات: 0

گروه اقتصاد و صنعت: آئین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند با حضور مهندس صادق آبادی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش هیئت همراه و جمعی از مدیران ستادی و عملیاتی پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند روز گذشته برگزار شد.

در این مراسم مهندس صادق آبادی با اشاره به وضعیت شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند پیش از مدیرعاملی مهندس امین گفت: حاشیه ها و مسائل اعتراض آمیز ایجاد شده در پالایشگاه امام خمینی (ره) که در سالهای اخیر شرایط نامطلوبی را برای این شرکت رقم زده بود با انتصاب آقای امین بعنوان مدیرعامل مرتفع و با خارج شدن شرکت از حاشیه های گذشته شاهد روند رو به رشدی برای پالایشگاه شازند هستیم.

معاون وزیر نفت خاطر نشان ساخت: پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند با تعاملات مناسب امروز در تحقق اهداف کلان شرکت ملی پالایش و پخش و اهداف اقتصادی کشور نقش کلیدی را بر عهده دارد و بعنوان یک برند در بازارهای صادراتی مطرح است و امیدواریم سهم این پالایشگاه در اقتصاد کشور افزایش یابد. مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با تاکید بر اینکه تنوع محصولات تولیدی و فرآورده های صادراتی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند باید افزایش یابد گفت: تامین سوخت کم گوگرد برای ناوگان دریایی کشور که نگرانی های زیادی را برای مسئولان کشور به لحاظ دستیابی به این فرآورده ایجاد کرده بود توسط شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند تولید شد و برای استفاده در اختیار ناوگان دریایی کشور قرار خواهد گرفت.

مهندس صادق آبادی با تقدیر و تشکر از خدمات مهندس امین در پالایشگاه شازند با بیان اینکه مسئولان ارشد استان مرکزی مخالفت خود را با جدا شدن مهندس امین از پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند اعلام کرده اند اظهار داشت: با وجود مسائل و مشکلاتی که پالایشگاه آبادان را درگیر خود کرده است تصمیم بر این گرفته شد از تجربه گرانقیمت مهندس امین که حاصل مدیریت در سه پالایشگاه بزرگ کشور است در سمت مدیرعاملی پالایشگاه آبادان بهره گرفته شود و به مسئولان استانی این اطمینان داده شد مهندس رمضان پور بعنوان یکی از نیروهای ارزشی،  متخصص و توانمند صنعت نفت می تواند مسیر رو به رشد شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند را به خوبی مدیریت و برای توسعه فرآیندی به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی نماید.

معاون وزیر نفت افزود: مهندس رمضان پور از صنعت پالایش کشور دارای شناخت و تجربه کافی است و خدمات ارزنده ای را در پالایشگاه بندرعباس در زمینه تولید بنزین، طرح های عملیاتی و بهبود فرآیند داشته است و می تواند جایگزین مناسبی برای مهندس امین باشد.

طی حکمی از سوی مهندس صادق آبادی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مهندس غلامحسین رمضان پور به عنوان مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند منصوب شد.

افرادی در پالایشگاه شازند مشغول به فعالیت شوند که بازیگری نکنند

آیت ا… قربانعلی دری نجف آبادی در دیدار با مهندس صادق آبادی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و هیات همراه و جمعی از مدیران ستادی و عملیاتی پالایشگاه شازند در خصوص تغییر مدیرعامل این شرکت گفت: پالایشگاه شازند به عنوان یک سرمایه ملی مطرح است و عزت ملی ما بشمار می رود؛ نبض پالایشگاه شازند به عنوان عروس پالایشگاه های کشور باید به صورت عالی بتپد. این پالایشگاه بیت المال مسلمانان است و همه مسئولند. لازم است افرادی در این مجموعه مشغول به فعالیت شوند که بازی نکنند، بازو باشند و بازیگری نکنند. نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی با اعلام حمایت های همه جانبه از مدیرعامل جدید پالایشگاه شازند در راستای استمرار تولید فرآورده های نفتی در توصیه به مدیران شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود شرایط نفت کوره بعنوان یکی از فرآورده های تولیدی را خواستار شد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*