پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
اگر امروز امیدی در جامعه وجود دارد  تنها بر پایه جمهوریت استوار است
استان مرکزی

حمزه لو، رئیس مجمع دانش آموختگان ایران در استان مرکزی:

اگر امروز امیدی در جامعه وجود دارد تنها بر پایه جمهوریت استوار است

Virtual editor
16 بهمن 1398
بازدید: 161
نظرات: 0

«اگر امروز امیدی در جامعه وجود دارد تنها بر پایه جمهوریت استوار است»
رئیس مجمع دانش آموختگان ایران در استان مرکزی در گفت و گو با عطریاس ضمن بیان مطلب فوق، گفت: درحال حاضر وضعیت سیاسی اجتماعی کشور در حالتی از «بیم و امید» و سرگردانی از اینکه آیا واقعا قرار است که اتفاق مثبتی رخ دهد یا خیر؛ قرار دارد.
وهاب حمزه لو ادامه داد: اگر امروز امیدی وجود دارد تنها بر پایه جمهوریت و تکیه بر خواست مردم استوار است به طوری که هنوز این انتظار همراه با امیدهای فراوانی وجود دارد که صدای مردم شنیده شود و پاسخ های مثبتی به انتظارات آن ها از سوی حاکمیت داده شود.
وی اضافه کرد: در سوی دیگر بیم هایی در دل تفکرات امروز جامعه وجود دارد که دنبال رفتارهای بخشی از حاکمیت و ضعف های اجرایی موجود به وجود آمده است. متاسفانه بخشی از رد صلاحیت های انتخابات مجلس آتی به دلیل عدم پذیرش تفکرات و دگر اندیشی ها انجام شده که باید تلاش شود تا به یک معضل اجتماعی تبدیل نشود.
رییس مجمع دانش آموختگان استان مرکزی در پایان اظهار کرد: مجلس محلی است که می تواند منشأ اثر گذاری خواست مردم و تحول در جامعه باشد چرا که مناطق کوچک و بزرگ کشور هر یک نماینده ای را وارد خانه ملت می کنند که از همین جهت به مجلس، عصاره ملت می گویند. زمانی که حتی از روستاها نیز نماینده ای در مجلس حاضر است، این نهاد را می توان سخنگوی ملت دانست اما این مسأله در صورتی است که ما بتوانیم از تمامی تفکرات موجود در جامعه برای تشکیل مجلس آتی بهره مند شویم.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*