پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۸ مهر ۱۳۹۹
نگران منحل شدن کارخانه و صنعتم هستم
استان مرکزی

نگران منحل شدن کارخانه و صنعتم هستم

Virtual editor
20 بهمن 1398
بازدید: 257
نظرات: 0

فارسی، عضو هیات مدیره شرکت یاسان:

نگران منحل شدن کارخانه و صنعتم هستم

صادرات و واردات صنایع تحت الشعاع حذف برجام قرار گرفته است

عضو هیات مدیره شرکت یاسان گفت: انتظار داشتیم صنعت ما که بخش کوچکی از صنعت کشور است بعد از برجام با مشکلات جدی مواجه نشود ولی متاسفانه معضلات بسیار بزرگی در حوزه صنعت ایجاد شد.
محمد فارسی افزود: متاسفانه نمایندگان استان مرکزی در مجلس به مسائل کلان مملکتی توجه چندانی ندارند و تنها مسائل سیاسی را مورد توجه قرار می دهند. بنده به عنوان یک صنعتگر، پس از برجام با ضرر و زیان بسیار مواجه شده ام به گونه ای که نگران منحل شدن کارخانه و صنعتم هستم. فارسی ادامه داد: این رخداد تلخ و شرایط بدی که تجربه می کنیم ماحصل عملکرد ضعیف نمایندگان و مسئولان امثال آن ها است که اکنون ما زمین خورده ایم. وی تصریح کرد: این قابل انکار نیست نه برای بنده و نه برای سایر صنایع کشور که صادرات و واردات ما تحت الشعاع حذف برجام قرار گرفته است ؛ همه ی صنایع احساس خطر می کنند و بسیاری از شرکت های همکار و صنایع بزرگ که دستخوش نافرجامی برجام قرار گرفتند، اکنون تعطیل شده اند و این یعنی ضربه ای مهلک بر صنعت کشور و به تبع آن استان صنعتی مرکزی که با مشکلات اساسی همراه شده اند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*