پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۹ فروردین ۱۳۹۹
با اصلاح قوانین قادر به تغییر شرایط فعلی هستیم
استان مرکزی

با اصلاح قوانین قادر به تغییر شرایط فعلی هستیم

Virtual editor
27 بهمن 1398
بازدید: 126
نظرات: 0

علی یوسفی در جمع صنعتگران:

با اصلاح قوانین قادر به تغییر شرایط فعلی هستیم

 

عطریاس: علی یوسفی در جمع صنعتگران گفت: آگاهانه وارد این عرصه شده ایم و می‌دانیم که شرایط کشور، شرایط فوق العاده ای است؛ می‌دانیم تحت تاثیرتحریم‌ها، درآمد نفتی سابق را نداریم
وی افزود: هرچند این شرایط بسیار سخت است، اما امیدواریم با اصلاح قوانین و برخی رویه های موجود، قادر به تغییر شرایط فعلی هستیم.
رئیس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در استان مرکزی تصریح کرد: یکی از تلاش هایی که باید در بخش صنعت صورت گیرد ارتباط تجاری با کشورهای همسایه، منطقه و دنیا است تا صنعتگران قادر به سرمایه‌گذاری در سایر کشورهای منطقه باشند.
یوسفی ادامه داد: مطالبات واحدهای صنعتی از دولت مشکلاتی را برای این واحدها ایجاد کرده است که نیازمند پیگیری مستمر است و در این زمینه راهکارهایی وجود دارد که با مشورت فعالان این بخش قابل پیگیری نتیجه بخش است.
وی افزود: در حوزه مالیات، مشکلات عدیده ای وجود دارد که نیازمند ساماندهی جدی است.
این کاندیدای نمایندگی مجلس یازدهم افزود: در هدایت پروژه‌های کلان ملی به سمت واحدهای صنعتی استان، نیازمند برنامه ریزی و پیگیری مستمرهستیم؛ یکی از معضلات بخش صنعت و تولید کشور و به تبع آن استان، سیاست‌های غلط سیاسی و اقتصادی است.
یوسفی در پایان خاطرنشان کرد: نباید درکنار تاثیر سوء تحریم‌ها بر صنعت از آثار تصمیمات غلط داخلی بر این بخش غافل شد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*