پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۶ فروردین ۱۳۹۹
لازم است بسیاری از قوانین و مقررات به روز شوند
استان مرکزی

لازم است بسیاری از قوانین و مقررات به روز شوند

Virtual editor
27 بهمن 1398
بازدید: 121
نظرات: 0

قزل عاشقی، فرهنگی بازنشسته :

 

لازم است بسیاری از قوانین و مقررات به روز شوند

 

یک فرهنگی بازنشسته گفت: کرامت معلمان و فرهنگیان توسط مسئولین آموزش و پرورش و حتی دانش آموزان حفظ نمی شود که باید شیوه جذب و گزینش نیروی انسانی برای آموزش و پرورش اصلاح شود.
محمود قزل عاشقی تصریح کرد: به آموزش و پرورش به دیدگاه مصرف کننده نگاه می شود و هیچ گونه نگاه و دیدگاه مولدی به این سیستم وجود ندارد. دولت، مسئولین و مجلس شورای اسلامی، آنطور که باید در این حوزه سرمایه گذاری انجام نمی دهند و به بخش های دیگر توجه بیشتری می شود.
وی ابراز داشت: نخبگان وارد آموزش و پرورش نمی شوند.اگر وضعیت معیشتی، حقوق و مزایای فرهنگیان را با دستگاه های دیگر مقایسه کنیم، در می یابیم که آن جایگاه مدنظر خود را در آموزش و پرورش ندارند. در چنین شرایطی افراد نخبه هیچ گاه وارد آموزش و پرورش نخواهند شد. زمانی که نخبگان وارد آموزش و پرورش نشوند، این سیستم حتی از نظر علمی و تخصصی نیز دچار مشکلات و معضلات متعدد خواهد شد.
قزل عاشقی افزود: آشنایی با قوانین و مقررات مهمترین ویژگی است که یک کاندیدا باید داشته باشد. وظیفه یک نماینده در مرحله نخست قانونگذاری است که لازم است بسیاری از قوانین و مقررات به روز شوند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*