پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۹ مرداد ۱۴۰۰
فرهنگیان امنیت شغلی ندارند
استان مرکزی

فرهنگیان امنیت شغلی ندارند

روزنامه عطریاس
28 بهمن 1398
بازدید: 795
نظرات: 0

 

محمدی، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی :

فرهنگیان امنیت شغلی ندارند

گروه فرهنگی: رییس اسبق آموزش و پرورش ناحیه یک اراک در گفت و گو با عطریاس: پایین بودن حقوق و مزایای فرهنگیان از مهمترین مشکلات آنها است. متاسفانه حقوق و مزایای فرهنگیان نسبت به سایر شغل ها بسیار پایین است.
علی حسین محمدی افزود: فرهنگیان امنیت شغلی ندارند که باید به آن توجه ویژه داشت. نظام رتبه بندی عادلانه فرهنگیان در راستای ایجاد برابری حقوق و مزایا نیز از دیگر مشکلات فرهنگیان است که باید مورد توجه قرار گیرد.
محمدی ادامه داد: برخورداری از مسکن مناسب و بیمه خدمات درمانی بازنشستگی نیز موضوع دیگری است که بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: شأن و منزلت فرهنگیان و رفاهیات این قشر مسئله دیگری است که باید به آن توجه داشت، چرا که مهمترین عنصر تاثیرگذار در فرایند تعلیم و تربیت است. موضوع بازنشستگان فرهنگی به عنوان سرمایه های مهم آموزش و پرورش بسیار مهم است. موضوع دیگر ایجاد سازمان نظام معلمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
مشاورمدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: متعهد بودن کاندیداها نسبت به وظایفی که دارند، بسیار مهم است. شجاعت و پیگیری مطالبات قانونی مردم بر اساس توانمندی هایی که دارند باید مورد توجه قرار گیرد.

 

روزنامه عطریاس
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*