پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۹ فروردین ۱۳۹۹
«کلانتر»  به زندان می رود
استان مرکزی

شعبه 9 دادگاه تجدیدنظر حکم نهایی پرونده کانال تخریبگر«کلانتر مرکزی» را صادر کرد

«کلانتر» به زندان می رود

Virtual editor
13 اسفند 1398
بازدید: 420
نظرات: 0

میرمحمدی، وکیل شاکیان پرونده کانال تخریب گر کلانترمرکزی: باید مشخص شود چه کسی اسناد محرمانه را در اختیار کانال کلانتر مرکزی قرار داده است

گروه سیاسی: حکم قطعی ادمین کانال «کلانتر مرکزی» صادر شد.
رای دادگاه تجدید نظرادمین کانال تخریبگر «کلانتر مرکزی» صادر شد و بر اساس این رای متهم ردیف اول به 8 ماه حبس تعزیری،78 ضربه شلاق و 550 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
در توضیح این حکم دادگاه آمده: ادمین بودن آقای «م_ف» در کانال تلگرامی «کلانتر مرکزی» امری محرز و غیرقابل انکار است.
این کانال تخریبگرطی ماه ها فعالیت خود و قراردادن صدها مطلب سراسر کذب، باعث تشویش فضای سیاسی و اجتماعی استان شد و در نهایت با شکایت 11 نفر در دادگاه تجدید نظر، ادمین آن محکوم شد.
اتاق فکر و تیم پشتیبانی کننده این کانال هم باید توسط دستگاه های امنیتی و نظارتی مشخص شود
دکتر سید سعید میرمحمدی وکیل تعدادی ازشاکیان کانال کلانترمرکزی، در خصوص حکم صادره به عطریاس گفت: حکم قطعی توسط دادگاه تجدیدنظر صادر شد و بر این اساس رای بدوی تایید و بزهکاری ادمین این کانال محرز و به زندان، شلاق و جریمه نقدی محکوم شد.
میرمحمدی با بیان اینکه اکنون باید اتاق فکر و تیم پشتیبانی کننده این کانال هم توسط دستگاه های امنیتی و نظارتی مشخص شود، افزود: باید سرکلانتر هم در این پرونده معرفی شود چرا که بسیاری از مطالب و تصاویر منتشر شده در این کانال محرمانه بوده و ادمین باید توضیح دهد چه کسانی این اسناد محرمانه را در اختیار وی قرار داده اند. در صورت اعلام صادقانه توسط ادمین، موکلین بنده نسبت به ایشان رضایت خواهند داد. وی گفت: با توجه به وابستگی ادمین به یکی از نمایندگان، اگر این‌ حکم قطعی، زودتر و قبل از انتخابات صادر می شد حتما مورد توجه هیات نظارت و شورای نگهبان باید قرار می‌گرفت.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*