پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۲ خرداد ۱۳۹۹
کلیه مدارس و دانشگاه‌های استان مرکزی در هفته آینده تعطیل می‌باشند
اجتماعی

مصوبات بیستمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی

کلیه مدارس و دانشگاه‌های استان مرکزی در هفته آینده تعطیل می‌باشند

بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در روز شنبه تعطیل می‌باشند

Virtual editor
14 اسفند 1398
بازدید: 647
نظرات: 0

کلیه مدارس و دانشگاه‌های استان مرکزی در هفته آینده تعطیل می‌باشند

بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در روز شنبه تعطیل می‌باشند

ساعات کاری ادارات، ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی به جز بانک ها در هفته آینده، از ساعت ۸ الی ۱۲ می‌باشد

انگشت‌نگاری در دستگاه‌های اجرایی و خدماتی ممنوع شد

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در جمع خبرنگاران مصوبات بیستمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی را تشریح کرد:

۱- طی بیستمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی مقرر گردید به منظور پیشگیری از شیوع بیماری #کرونا و کنترل بر سرعت شیوع آن، مدارس و دانشگاه های استان هفته آینده #تعطیل اعلام شوند.

۲- همچنین مقرر شد بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان به جز دستگاه‌های خدماتی و امدادی در روز #شنبه مورخ ۱۷ اسفند #تعطیل شوند.

۳- مقرر گردید که ساعات کاری ادارات ارگان‌ها دستگاه‌های دولتی به جز بانک ها برای هفته آینده تا پایان روز پنج شنبه مورخ ۲۲ اسفند از ساعت ۸ الی ۱۲ اعلام شود‌.

۴- به منظور رعایت تدابیر لازم پیشگیرانه و خودمراقبتی بهداشتی با هدف جلوگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا در کلیه #رستوران‌ها و #مهمانپذیرهای بین راهی مقرر گردید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به آموزش و نظارت بر رعایت اصول ضدعفونی اماکن مذکور و رعایت بهداشت فردی و محیطی اقدام نمایند.

۵- به منظور رعایت تدابیر لازم پیشگیرانه و خودمراقبتی بهداشتی با هدف جلوگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا در کلیه #صنایع بزرگ و کوچک مستقر در داخل و خارج از شهرک‌های صنعتی استان مقرر گردید اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی با همکاری سازمان صمت و دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن آموزش کلیه مدیران و کارگران موضوع ضدعفونی، کلیه سرویس های بهداشتی و سلف غذاخوری و رعایت موازین بهداشتی در اماکن مذکور نظارت لازم داشته باشند.

۶- به منظور رعایت تدابیر لازم پیشگیرانه و خودمراقبتی بهداشتی با هدف جلوگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا در #کلیهدستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان مقرر گردید استفاده از #استامپ و #انگشتنگاری #ممنوع و در صورت ضرورت از مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند.

۷- به منظور رعایت تدابیر لازم پیشگیرانه و خودمراقبتی بهداشتی با هدف جلوگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا در کلیه صنوف اعم از کسبه و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی مقرر گردید از اتاق اصناف و اتحادیه‌های مجامع امور صنفی استان نسبت به ادامه آموزش و نظارت بر رعایت موازین بهداشتی اقدام نمایند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*