پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۱۷ خرداد ۱۳۹۹
عدالت آن است که مردم خوب زندگی‌ کنند
استان مرکزی

عدالت آن است که مردم خوب زندگی‌ کنند

Virtual editor
27 اردیبهشت 1399
بازدید: 93
نظرات: 0

منصوری، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

عدالت آن است که مردم خوب زندگی‌ کنند

عطریاس: نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عدالت آن است که مردم خوب زندگی‌ کنند و نباید شرایط به ‌گونه‌ای باشد که عده‌ای از مردم همیشه در تنگناه باشند و عده‌ای دیگر هر روز به سرمایه‌های خود اضافه کنند.
محمدرضا منصوری در نشست شورای اداری استان افزود: تحریم‌ها شرایط و ناملایماتی را برای کشور ایجاد کرده اما اگر تنها مقدار کمی از این تحریم‌ها به هر کشور دیگری وارد می‌شد، صد باره ویران می‌شد اما مردم ایران با حمایت و تعامل با مسوولان هر روز تحریم‌ها را دور می‌زنند و به قدرتمندتر می‌شوند.
دولت با نمایندگان مشورت نکرد
منصوری افزود: تورم به دلیل خرج بیشتر از درآمد است و اگر بر اساس اصل اقتصاد، به اندازه درآمد خرج شود، تورم ایجاد نمی‌شود.
وی ادامه داد: دولت در زمینه ارایه طرح در این راستا با نمایندگان و مسوولان مشورت نکرد و این امر منجر به افزایش قیمت خودرو، طلا و سایر موارد شده است.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تنها راه رهایی از مشکلات کشور لبیک گویی به رهبر معظم انقلاب و تحقق جهش تولید است.
منصوری اظهار داشت: تحقق جهش تولید نه تنها در حل مشکلات اقتصادی و توسعه کشور موثر است، بلکه موجب افزایش اشتغال و حل معضل بیکاری در جامعه می‌شود.
وی عنوان کرد: عدالت آن است که مردم خوب زندگی‌ کنند و نباید شرایط به ‌گونه‌ای باشد که عده‌ای از مردم همیشه در تنگناه باشند و عده‌ای دیگر هر روز به سرمایه‌های خود اضافه کنند.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در طول چهار سال گذشته تعداد وزرایی که به این حوزه انتخابیه سفر داشتند چند برابر ۴۰ سال گذشته بوده و با وجود شرایط حاکم بر اقتصاد کشور، طرح‌های خوبی در ساوه و زرندیه به بهره‌برداری رسید.
منصوری اظهار داشت: انتقال آب از سد دز به سد کوچری که در حال انجام است و ۴۰ کیلومتر آن اجرا شده یک کار بزرگ و ماندگار است.
وی گفت: بحث قانون محرومیت زدایی یکی از اقدام‌های مهم مجلس شورای اسلامی در این دوره است که این مهم موجب شد هیچ روستای شهرستان ساوه و زرندیه بدون گاز و اینترنت نباشد.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان ساوه سال گذشته پس از ۴۰ سال موفق به گرفتن ردیف و بودجه شد و در طول چهار سال گذشته، ۲۴ درمانگاه در این حوزه انتخابیه ایجاد شد.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*