پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۴ تیر ۱۳۹۹
استان مرکزی رتبه نخست بهبود فضای کسب و کار کشور را کسب کرد
استان مرکزی

استان مرکزی رتبه نخست بهبود فضای کسب و کار کشور را کسب کرد

Virtual editor
29 اردیبهشت 1399
بازدید: 197
نظرات: 0

آقازاده،استاندار مرکزی خبرداد:

استان مرکزی رتبه نخست بهبود فضای کسب و کار کشور را کسب کرد

عطریاس: استاندار مرکزی گفت: این استان در زمستان سال 98 با شاخص پنج و 42 صدم درصد، رتبه نخست کشور در بهبود فضای کسب و کار را بر اساس اعلام مرکز آمار اقتصادی اتاق بازرگانی ایران از آن خود کرده است.
سید علی آقازاده در جمع خبرنگاران در اراک افزود: استانهای آذربایجان غربی و قزوین، پس از استان مرکزی به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم بهترین وضعیت محیط کسب و کار در سطح کشور قرار دارند.
وی ادامه داد: شاخصهای اقتصادی استان مرکزی در سال 98 نشان میدهد که با تلاش مسوولان استان، فعالان اقتصادی و کارآفرینان، رونق تولید در استان محقق شده و باید تلاش شود که این مهم در سال جهش تولید نیز تدوام داشته باشد.
آقازاده اظهار داشت: استان مرکزی ظرفیتهای زیادی برای تحقق جهش تولید دارد و برنامهریزیهای مناسبی برای بهرهگیری حداکثری از این ظرفیتها صورت گرفته است.
وی عنوان کرد: استان مرکزی در زمینه کاهش نرخ بیکاری نیز توفیقات خوبی در طول پنج سال گذشته در کشور داشته و همواره در این راستا جزو استانهای برتر بوده است.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*