پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۴ مرداد ۱۳۹۹
دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در حوزه اطلاع رسانی رده‌بندی می‌شوند
استان مرکزی

دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در حوزه اطلاع رسانی رده‌بندی می‌شوند

Virtual editor
29 اردیبهشت 1399
بازدید: 317
نظرات: 0

اکرمی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی:

 

دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در حوزه اطلاع رسانی رده‌بندی می‌شوند

 

عطریاس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه اطلاع رسانی با هدف ارزیابی و ارتباط با رسانه‌ها رده‌بندی می‌شوند.

بهروز اکرمی در دهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی گفت: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان در سال 99 با همراهی و بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها نسبت به تدوین شاخص‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی اقدام کند.

وی اظهار داشت: نظرسنجی از اصحاب رسانه، مطبوعات، خبرگزاری‌های برای تشریح وضعیت ارتباطات دوسویه رسانه‌ای و نشست با شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان در راستای ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های استان انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نباید اطلاع رسانی فقط به سمت اخبار مربوط به حوزه کرونا باشد و به ذهن متبادر شود که سایر بخش‌ها غیرفعال است.

اکرمی افزود: باید عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در قالب شاخص تعریفی و از اعمال سلیقه در ارزیابی‌ها خودداری شود.

وی اظهار داشت: این شاخص‌ها توسط صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی ارایه شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: لازم است شاخص ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در حوزه اطلاع رسانی تدوین تا در سال جاری به همه دستگاه‌ها اعلام شود.

اکرمی افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند اطلاع رسانی در حوزه کاری خود را تعطیل نکنند و اطلاع رسانی باید شفاف و مستمر باشد و لازم است برخی مطالب حتی به دفعات تکرار شود تا همگان از آن به دستی مطلع شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: جریان شفاف اطلاع رسانی در استان مرکزی نباید به بهانه کرونا تعطیل شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به پاسخگویی به افکار عمومی و رسانه‌های

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*