پایگاه خبری روزنامه عطریاس پایگاه خبری روزنامه عطریاس
۲۱ تیر ۱۳۹۹
مجلس به همسان سازی حقوق فرهنگیان توجه ویژه داشته باشد
اجتماعی

مجلس به همسان سازی حقوق فرهنگیان توجه ویژه داشته باشد

Virtual editor
12 خرداد 1399
بازدید: 214
نظرات: 0

شمشیری، دبیر حزب همبستگی استان مرکزی:

مجلس به همسان سازی حقوق فرهنگیان توجه ویژه داشته باشد

گروه خبر: دبیر حزب همبستگی استان مرکزی گفت: انتظار داریم مجلس یازدهم حداقل به موضوع همسان سازی حقوق فرهنگیان و به خصوص بازنشستگان فرهنگی بر اساس مصوبه برنامه ششم توسعه توجه کرده و توجه ویژه ای به مدرسه و دانش آموز که اصل و اساس نظام تعلیم و تربیت هستند، داشته باشند.
منابع درآمدی مشخصی برای آموزش و پرورش در نظر گرفته شود
این دبیر بازنشسته افزود: در این راستا باید منابع درآمدی مشخصی را برای آموزش و پرورش در نظر بگیرند. با واگذاری مراکز تربیتی و اردوگاه ها و اجاره دادن این اماکن، مشکلات مالی آموزش و پرورش مرتفع نمی شود. باید به صورت زیربنایی، درآمدهای مشخص و روشنی را برای تعلیم و تربیت تعیین شود.
نوروز علی شمشیری افزود: با توجه به شرایط فعلی کشور و تورم افسارگسیخته ای که وجود دارد، همچنین تحریم های موجود، انتظارات جامعه از نمایندگان مجلس این است که به اقتصاد جامعه و به خصوص قشر آسیب پذیر توجه ویژه ای داشته باشند. حمایت از اقتصاد مقاومتی و اصل 44 قانون اساسی و توجه به تولید داخل که در نهایت به اشتغال و درآمدزایی خانواده ها منجر می شود از دیگر مواردی است که باید مورد توجه ویژه نمایندگان مجلس قرار بگیرد.
با تدوین قوانین خوب و نظارت دقیق، مجلس را در رأس امور قرار دهند
وی ادامه داد: انتظار می رود نمایندگان مجلس یازدهم، با تدوین قوانین خوب و نظارت دقیق، مجلس را در رأس امور قرار دهند، مبارزه با فساد را به صورت جدی دنبال کنند، نه به صورت شعاری. همچنین با اختلاس ها و رانت خواری هایی که امروزه در سیستم های اداری بیمارگونه خود را نشان می دهد و جامعه را رنج می دهد، بصورت جدی مبارزه کنند؛ که در این راستا نمایندگان می تواند با تنظیم قوانین و نظارت قوی با این موضوع مبارزه کنند و مردم را از نگرانی های موجود نجات دهند.

Virtual editor
روزنامه نگار

ارسال نظر

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

قوانین ارسال نظر
  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
*
*